Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el az exbarátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el az exbarátom?

Figyelt kérdés

Nem is tudom egyáltalán milyen szót használjak rá,mégis minek nevezzem. Volt egy srác,jó ideje oda és vissza voltam érte,amolyan tini szerelem vagy valami olyasmi. Egy éven át szinte,de hozzá se mertem szólni. Aztán mintha fordult volna a kocka, megkérdezte a nevem. Jó pár hónapot udvarolt, mire összejöttünk,de az egész kapcsolat nem az elképzeléseim szerint zajlott. Állandóan veszekedtünk. Mindenen. Két nap után eldobott, aztán keresett. Mintha egy madár lettem volna. Ráncigált ide-oda, magyarázattal pedig a dühkitöréseire mindig szolgált ,holott a semmire csinálta. Nyilvánosságra nem lehetett elcsalni, ilyenről nem is álmodhattam. Nem hogy egy közös kép,vagy hogy bárkinek elmondhassam van valakim. Mint a kutyával úgy beszélt,arról nem beszélve hogy állandóan félre kacsingatott. Most hogy lebukott, aminél már a mentségei se váltak be hogy marasztaljon, mert hiába a szó,láttam amit láttam. Eddig csak nem akartam észre venni,holott mindvégig tudtam.

Békülne,de ezek után nem folytatom. Nem sokáig …8-9 hónapig voltunk együtt! A gond az hogy nagyon szeretem, valahogy üresnek érzem magam. Sírógörcs kerülget, hetek óta rosszul alszom. Nyakamban az érettségi ,de se figyelmem,se türelmem. Sokszor azon kapom magam hogy a barátaim kérdezgetik: "Figyelsz te egyáltalán Rám?"

Valami ötlet hogy elfelejtsem?

18/L


2015. márc. 25. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A helyedben összejönnék egy másik sráccal.Már csak azért is,hogy lássad a különbséget,hogy mekkora köc.öggel voltál együtt.Mert az nem kapcsolat amit nem tudhat senki,úgy beszélnek veled mint a kutyával,és rángatnak mint egy darab rongyot.
2015. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,én is gondoltam erre aztán abba bele,hogy most rángassak valakit egy kapcsolatba mikor részemről nincs érzelem. Magam mellé láncolva meg az esélyt sem adnám meg neki hogy találjon valakit aki szereti s boldog lehet. Vagy akármi. Egyenlőre embert akit normálisnak találok nem is ismerek. Monoton napjaim vannak,mostanában új arcokkal nem is fogok találkozni. :/
2015. márc. 25. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Borzalmas volt a gyerek jobban jartal hogy ve. Ja egyenlore rosszul erzed magad meg uresnek mert mar nem a srac faszkodasaval kell egesz nap foglalkoznod, azett ez nemi hianyerzetet kelt. Foglald el magad egyrnloreagad az erettsegivel, nem fog artani. Es ne buslakodj 18 vagy rengetteg emberrel fogsz meg megismerkedni es habtalalsz egy korrekt sracot mar csak rohogni fogsz ezen a szerencsetlenen.
2015. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2015. márc. 26. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!