Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exbarátom agesszív volt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátom agesszív volt és idegbeteg hogyhogy rátalált a boldogság, a másik lányt miért nem bántja?

Figyelt kérdés

Az exbarátom nagyon csúnyán bánt velem sértegetett olyan dolgok miatt amin nem tudok változatatni, kiabált velem káromkodott, agresszív volt.

Folyton változott a hangulata, néha embertelenül bánt velem, megalázott. Többszőr csak úgy belémkötött ,én elég nyugodt természetű vagyok

Azonban fél éve új barátnője van.



2015. febr. 7. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mégiscsak te hoztad ki belőle, vagy részt vett egy buddhista OKJ-n.
2015. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kihoztad belőle az állatot.

Én is voltam ilyen helyzetben. Az új csajjal már gyerekük is van.

2015. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan kapcsolatom,amiben a másik fél idegbeteg,féltékeny volt.Se előttem,se utánam nem volt ilyen,nálam jött csak elő.Viszont az agresszivitás eleve benne van a tagban,talán még nem történt olyan volumenű dolog a másik csajjal,ami kihozta volna belőle.Vagy a csaj tűri szótlanul amit kap.
2015. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az a barátnő más mint te. Lehet karakánabb.
2015. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fifty shades of grey XD
2015. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy az új csaj tudja kezelni a pasit és már csírájában elfojtotta az agresszív viselkedést.
2015. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 cheep válasza:
masok az emlekek , masok a szavak,maskepp ismerkedtek meg .. ez mind belejetszik szerintem .. es lehet hogy a csaj is jobban kordaban tartja..
2015. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az lehet, hogy az új lány többet tűr, vagy az, hogy jobban összeillenek, jobban megértik egymást, kevesebb köztük a feszültség, az új barátnő jobban tudja kezelni.

Én is elég idegbeteg voltam a volt barátom mellett, nem agresszíven, de azért észrevehetően. A férjem mellett 6 év alatt nem éreztem ezt a feszültséget, pedig köztünk is voltak konfliktusok, de teljesen máshogy kezeljük.

2015. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd kibújik ott is a szög a zsákból. Gondolom, még új és a beetetős demo időszak van...
2015. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem veszekedés vele türelmes ember vagyok még próbáltam vele kedves lenni
2015. febr. 7. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!