Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha parotok random bejelolne es like-olna egy idegen csajt?

Figyelt kérdés
En nem vagyok facebook parti, de a parom igen. Ma lattam hogy egy uj ismerose van a face-en. Mar parszor eljatszotta a bizalmam, ez a lany nagyon hasonlit egy lanyra akivel talalkozgatott a hatam mogott (elvileg szex nem volt, regen szeretok voltak 3 honapig). Nem ugyanaz a lany, de nagyon nagyon hasonlit es ezzel feltepte a regi sebeket. Elkertem a telefonjat es meg neztem az oldalat, minden kepet amin o van vagy o es egy baratnoje like-olta. A parom akkor like-ol ha tetszik neki valami, nem random. Megkerdeztem ki a csaj, azt mondta nem tudja, nem ismeri es nem is beszelt vele, kb egy honapja jelolte be csak ugy. Azt is mondta van gyereke a csajnak. Erre persze megkerdeztem hogy honnan tudja ha nem beszelnek. Azt mondta azert mert van egy kep amin egy kisfiuval van. Ja persze a kepen egy 10 ev koruli gyerek van,a csaj nem tobb 22-23-nal. Atverve erzem magam. Mar megint. Tanacsor kertek, ti mit tennetek a helyemben. 3 eve vagyunk egyutt.
2016. szept. 23. 17:42
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Beszelhet mas nokkel, nem vagyok hazisarkany :-) Anno dumalt csajokkal, talalkoztak, aztan kiderult hogy minden csaj egytol egyig megfordulr az ágyában. O mindig azt mondta csak baratok. Becsapva ereztem magam. Nem biztos hogy kuderult volna amugy ha nem kezdenek a "baratai" kepeket kuldeni viberen ejjel amiben haaat nincs rajtuk ruha, olyan uzikkel fuszerezve hogy mi hogy hianyzik nekik. Ekkor megelegltem a dolgot. O azt mondta hogy nem akarja hogy barkivel talalkozzak akihez ugy kozom volt. Ezek utan pofatlansag a hatam mogott ismerkedni.
2016. szept. 23. 22:06
 22/36 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csak magamnak artottam azzal hogy megneztem a facebookon, de egy megerzes ezt sugta es en hallgattam ra.
2016. szept. 23. 22:07
 23/36 anonim ***** válasza:
68%
mármint a ti kapcsolatotok alatt fordultak meg az ágyában?
2016. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért még ne add fel, találni fogsz megfelelő társat. De ettől a pasitól szabadulj meg minél előbb.....
2016. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

20# Te vagy a naiv ha azt hiszed, aki így viselkedik, az szereti a párját :D De lehet beszélgetni nőkkel, de nem olyanokkal, akikkel "izzás" van. Az olyanokat jó esetben kerüli az ember, ne legyen előtte a kísértés.

És igen, mindenkinek eszébe jut néha, milyen lehet mással a szex, de jó esetben ez úgy néz ki, hogy elfantáziál róla 10 percet 1-2 alkalommal és ennyi. Nem pedig folyamatosan kutat a fantáziája tárgya után, szétlájkolja facebook-on és még beszélget is vele (valószínűleg nem kiscicákról és algebráról eszmecserélnek).

2016. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
utolsó: kérdés az, akinek ez a 10 percnyi fantázia van a fejében és kész az vajon az az ember lesz e 10 év múlva, kitől még mindig beizgulsz.
2016. szept. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
#23-nak: nem a mi kapcsolatunk alatt, elotte, bar igazabol nem tudom hogy megcsalt e. A baj nem az hogy beszel egy csajjal, hanem az amikor a csak lep fele es o nem ugy reagal ahogy elvarnam. Mivel sok ember kommunikal sajnos szinte csak facebookon keresztul, ezert ezeknel az embereknel a like-olas az mar egy kommunikacio, egy folyamat kezdete. Kis dolognak tunik, de nekem ez a sok kis sz@r mar kezd nagyon eleg lenni.
2016. szept. 24. 09:52
 28/36 omba ***** válasza:

De ez a pasi nem beszélget, hanem keres.

Azért jelöl be vadidegen nőket. hogy hátha....

Nagy különbség!

2016. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Vannak olyan emberek, akiknek mindegy mijuk van, soha nem jo es nem eleg ami van. Talan az en baratom is ilyen. Kivancsi lennek ki tud egy ilyen embert megvalroztatni. Talan az evek elteltevel amikor egyedul lesz es visszagondol, hogy a multban volt aki szerette, akkor majd rajon hogy hibat hibara halmozott. Persze az mar a mi kapcsolatunkat tekintve keso lesz. Remelem en azert meg talalok egy normalis, huseges ferfit igy 34 evesen :-(.
2016. szept. 24. 11:09
 30/36 omba ***** válasza:

Már miért ne találnál?

Az meg súlyos, ha te 34 vagy, akkor ő is 30+ lehet.... azt hittem valami későn érő tiniről van szó.

Bár agyilag ez a helyzet.

2016. szept. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!