Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha parotok random bejelolne es like-olna egy idegen csajt?

Figyelt kérdés
En nem vagyok facebook parti, de a parom igen. Ma lattam hogy egy uj ismerose van a face-en. Mar parszor eljatszotta a bizalmam, ez a lany nagyon hasonlit egy lanyra akivel talalkozgatott a hatam mogott (elvileg szex nem volt, regen szeretok voltak 3 honapig). Nem ugyanaz a lany, de nagyon nagyon hasonlit es ezzel feltepte a regi sebeket. Elkertem a telefonjat es meg neztem az oldalat, minden kepet amin o van vagy o es egy baratnoje like-olta. A parom akkor like-ol ha tetszik neki valami, nem random. Megkerdeztem ki a csaj, azt mondta nem tudja, nem ismeri es nem is beszelt vele, kb egy honapja jelolte be csak ugy. Azt is mondta van gyereke a csajnak. Erre persze megkerdeztem hogy honnan tudja ha nem beszelnek. Azt mondta azert mert van egy kep amin egy kisfiuval van. Ja persze a kepen egy 10 ev koruli gyerek van,a csaj nem tobb 22-23-nal. Atverve erzem magam. Mar megint. Tanacsor kertek, ti mit tennetek a helyemben. 3 eve vagyunk egyutt.
2016. szept. 23. 17:42
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

akkor ha jól értem a barátod nem csalt meg. ezt azért szögezzük le.


izgatják más nők is ennyi.


omba meg... milyen világ lehet, ahol harminc felett megvakul az ember és már nem hat rá a világ...


kérdező az is kérdés te értékeled e őt.


szerintem amúgy ez a dolog elég rész kérdés. szerintem az érdekesebb, hogy ezen túl milyen a kapcsolatotok. érzelmileg. egyéb szempontokból.


van valami olyan kapcsolat amit látsz és sacc olyat szeretnél? mert itt osztják sokan az észt valami szent kapcsolatokról, de a való világ azért nem ilyen.

2016. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
28 eves. Nem ertekelem le. A hatam mogott talalkozgatott csajokkal gusztustalan uzenetvaltasokat kovetoen. Snapchat-elt, noi puncikat kapott a csajoktol es azt hogy megcsalt e nem tudom. Ami teny, hogy miutan mar beleszerettem azzal kerkedett, hogy o hogy szerer es hogy en vagyok az elso no akit nem csalt meg. Sokat artott nekem, amit ha leirnek, megertenetek miert vagyok egy egyszeru like-olastol kiakadva. Konyogott anno hogy bocsassak meg es most ugy erzem megint kezdi a hulyesegeit. Valamit nagyon felrefogalmazhattam ha azt hiszitek azt varom hogy ne nezzen ra senkire.
2016. szept. 24. 13:14
 33/36 anonim ***** válasza:

És ezekről honnan tudsz egyébként, hogy snapchatel és puncit küldtek neki?


szerintem inkább az, ami nem jó jel, hogy ténylegesen találkozott is valakivel amúgy. mert onnan már nem hiszem, hogy meg lehet állni, hogy akkor tetszünk egymásnak, lehetne itt valami, de inkább menjünk haza...


amúgy jó bonyolult sztorinak tűnik ez a tiétek. én most már nem merek semmit mondani. menj a magad feje, érzései után bátran akármerre van az. ne azért csinálj valamit, mert az emberek azt szokták. meg szerintem attól se félj, hogy esetleg nem találsz mást. úgy tűnik eddig is találtál már dolgokat. szerelmes is voltál, beléd is. nagyon már nem panaszkodhatsz.


tényleg, ha menned kell menj, ha maradnod kell maradj. de bátran, nem beijedéstől akármelyik irányba. vagy belefagyva valamibe, ahol már nem kellene lenni.

2016. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 omba ***** válasza:
53%

#32, tök érthetően írtál le mindent, de mindent félre lehet magyarázni, ha valaki téged akar a hibásnak látni.

Éltek együtt, ő meg lényegében - igaz a face-n - tárat keres melletted, vagy legalább egy dugópajtit. (pajtinát).

Sehol nem írtad, hogy az zavar (beteg is volna), hogy más nőkkel társalog, vagy lájkol valamit tőlük.

Az tök más.

De idegen nőket jelölgetni, majd velük erotikus témákról levelezgetni, az nem fér bele egy párkapcsolatba.

Ez a helyzet, jól értem?

2016. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Igen jol erted. Ami az en hibam az az, hogy nem szakitottam az elso alkalomnal. Ha eros lettem volna es ott hagyom akkor, akkor most nincs ez a szenvedes. Regen nem voltam ilyen. Ha valaki bbantott akkor ott hagytam. Ennyi mindent amit o csinalt senkitol nem turtem. Tole meg nem tudok valamiert lelepni. Egy ido utan ez mar szanalmas tudom, de baromira tud ram hatni, olyan mint egy szociopata vagy ilyesmi. Van egy resze amit szeretek es egy masik amitol szenvedek. Az a baj hogy mire megbocsajtok valamit, addigra megint alkot valamit es nekem ilyenkor a regi dolgok is elojonnek es cikaznak a fejemben, o meg nem erti hogy hogy nem tudok tullepni rajta es elfelejteni. Neha ugy erzem mintha mas bolygon elnemk en es o, mert alapveto dolgokat nem fog fel, pedig ertelmes. Forr meg bennem ez, ha eljon az ideje erezni fogom. Koszonom az eddigi valaszokat es a turelmet hogy vegigolvastatok a nyavajgasom.
2016. szept. 24. 15:55
 36/36 anonim ***** válasza:
54%

Hagyd a fenébe, tegnap is arra készültél!

Ilyen debilt bármikor találsz.

2016. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!