Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondolnátok, ha találná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok, ha találnátok a barátotokról egy ilyen videót a számítógépében?

Figyelt kérdés

Tudom nem szép dolog, de a barátom számítógépén megláttam egy videó fájlt és megnéztem. A videót ő készítette saját magáról, amiben egy szál tangában illegeti magát. Fogalmam sincs, hogy most mit gondoljak. Van e emögött valami konkrét tartalom, vagy csak szimpla szórakozás.


Valaki volt már hasonló helyzetben?

Nektek mi a véleményetek erről?



2016. szept. 24. 23:42
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mikor készítette és milyen célból.

Amúgy én, ezt tök izginek találnám, ha barátnőmről látnék ilyen videót.

31/F

2016. szept. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

ezt nemrég készítette, 3 hete kb.

kicsit kétségbe estem, mert nem tudom mit gondoljak most :S

én vagyok a lány (21), ő pedig a fiú(20).

2016. szept. 24. 23:53
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

és mióta jártok? Ha sokkal több ideje, mint 3 hete, akkor azért rákérdeznék.

31/F

2016. szept. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
50%
minimum biszex a gyerek
2016. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
60%

Te csak egy latszat barstno vagy. Valojaban a pasikhoz vonzodik.

N

2016. szept. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Szia! 4 éve járunk. Az az igazság, hogy nem bírtam magamban tartani, és helyben rákérdeztem. Nagyon érzékenyen érintette a téma, nem akarta, hogy ezt lássam és nagyon szégyellte magát. Én megkértem, hogy beszéljünk erről, nekem bármit elmondhat, de ő mondta, hogy csak néha csinál ilyet, nem tudja miért, de felizgul ettől aztán rögtön elszégyelli magát, hogy erre izgult. Én még próbáltam puhatolózni, hogy de beszéljük meg, nincs ebben semmi szégyellnivaló stb stb, de ő mondta, hogy nem tud a szemembe nézni, elkezdett zokogni. Nagyon szörnyen érzem most magam, aztán eljöttem, mert ő aludni akart, mondtam neki, hogy ne haragudjon, hogy megnéztem, és megígértem neki, hogy nem mondom el senkinek. És majd megbeszéljük, hogy ha ő szeretné, én nem faggatom erről. De igazából nem akart semmit mondani nekem erről, és emiatt én is szomorú lettem, hogy velem mint barátnőjével, semmit sem akar megosztani.. Állította, hogy ez semmi komoly, meg csak néha csinálja, de többet nem akar ilyet csinálni. stb stb.. szóval most nagyon rosszul érzem magam, mert szegény kb szerintem most álomba sírta magát miattam. :S
2016. szept. 25. 00:38
 7/42 A kérdező kommentje:

Néha megfordult már a fejemben, hogy mi van ha biszex. De ő ezt nekem sosem vallaná be, valamiért nem bízik meg ennyire bennem szerintem. Szereti megtartani magának a gondolatait igazából.

Lehet hogy csak alibi barátnő voltam neki, ez is megfordult a fejemben, de ez irtó gonosz lenne tőle, ha ezért vesztegettem az éveimet vele, hogy egy hamis képet fessen elém, amit nem is úgy gondol.

Lehetséges, hogy minden csak a felszín, és kétes az is, hogy milyen személy is valójában.

Én már tényleg nem tudom mit gondoljak.

2016. szept. 25. 00:41
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem egyszerű helyzet az egyszer biztos.

Ezt neked kell tudnod, de én ha így látnám páromat lehet hogy kiábrándulnék belőle, mert nem az az ember lenne akit megismerten. Ha te nem így érzed és elfogadod akkor minden rendben van.

Ez mindkettőtöknek kínos most perpillanat, beszéljétek meg. Mindenkinek vannak kis titkai meg hóbortjai senkisem tökéletes és néha még maga az ember sem ertheti sajat magát, ő most biztos szégyenli magát előtted és azt hiszi elítéled öt emiatt, de azért valljuk be tőled sem volt szép és korrekt dolog, hogy a szàmítógépében túrkáltál.

2016. szept. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
0%
Azosztigen...
2016. szept. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
0%

Nem semmi...

Én amondó vagyok, hogy tartsatok egy kis szünetet.

2016. szept. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!