Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Nagyon visszataszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nagyon visszataszító ez nektek? Lennétek együtt ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Nő létemre sajnos van problémám van a hajammal, mégpedig az, hogy elég kevés van. Felülről nagyon látszik, hogy ritka, amiért már számos bántó megjegyzést is kaptam, mint pl: "Degáz, kopaszodsz?" stb. Szörnyen érzem magam, az önbizalmam nulla. Orvosnál már rengetegnél voltam, rengeteg vitamint, terméket, gyógyszert próbáltam, de semmi nem segített. Szinte mindig úgy érzem, hogy a fejem tetejét bámulják, és ilyenkor legszívesebben a föld alá süllyednék. :( 28N
2016. szept. 25. 01:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az ötös válaszoló nagyon jót írt. Én is ismerek olyat, akinek ezért hullott a haja. Tényleg érdemes lenne elmenned egy fogorvoshoz.
2016. szept. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Költőnő, elhiheted, hogy sokan vannak ma ilyenek. És bár durvának fogod találni, de nők között még sokkal többen.
2016. szept. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Költőnő? ***** válasza:
Elég szomorú és nem kicsit gyerekes.
2016. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
A postásunk is kopasz nő.Hááát,elég undorító...
2016. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de azt mondom hogy ne törődj a megjegyzésekkel. Fú, tudom hogy ez most egy semmilyen tanács. Én magam a soványságommal vagyok úgy, hogy szenvedek miatta. Nem vagyok beteg, már többször is kivizsgáltattam. Valami életmódváltás kellene, de még nem találtam meg a nekem való módszert és nagyon nehéz. Lassan hízom, viszont gyorsan tudok fogyni. Én is kapok a megjegyzéseket, most gondolj bele... Amikor valami azzal áll elém hogy elkezdi firtatni, hogy tutira valami bajom van. szívem szerint most már jól pofám basznám az ilyen embereket. Nem tudja hogy min mész keresztül, nem ismer sem téged, sem az okokat, mégis úgy érzi hogy a megjegyzésének ott helye van. Pedig de nagyon nincs... Egyszerűen találj ki valami jó durva választ és szólj csak be az ilyeneknek. Engem az évek alatt észrevétlenül tönkretettek ezek a megjegyzések, már azon kapom magamat, hogy amikor épp tök jól vagyok, hirtelen eszembe jut hogy jajj, hiszen nekem ROSSZUL KELLENE lennem és bizony rosszul is leszek. Hipochonder lettem, miközben mindig is egészséges voltam. Szóval ne lovald bele magadat ebbe a dologba, egyszerűen csúnyán küldd el a pitsába azt, aki beszólogat és ne törődj vele. Az ember elmosolyog ezeken a megjegyzéseken, de egy idő után észrevétlenül kikezdi. Nem szabad hagyni. Ha valaki bunkó, legyél te is az, ő provokálta. Nyugodtabb lesz a lelked. Csak annak a véleménye számít aki ismer és szeret. És hidd el, lesz ilyen férfi is. Nekem is van egy csodálatos férjem és makkegészséges gyerekeim. :D
2016. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
10%

14# Szerintem ez egyáltalán nem hasznos válasz a kérdezőnek! A megjegyzésed megtarthattad volna magadnak! Van épp elég baja is.

Nem lehetsz több 15 évesnél ha azzal ba**sztatsz másokat amiről nem tehetnek!

2016. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Inkább hazudjak neki,hogy szexi?Ugyan már!
2016. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Költőnő? ***** válasza:
79%
Nem kell hazudozni, de húzzál máshova az őszinteségeddel ezúttal.
2016. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
17# Nem! Ilyenkor van az, hogy szépen nem írsz ide semmit és ENNYI!
2016. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
nem olcsó dolog, de hajbeültetésen esetleg gondolkoztál már, ha már nagyon zavar, akkor az talán nem lesz baj utána, nem?
2016. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!