Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire szerencsés vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire szerencsés vagy nem szerencsés, ha együtt dolgozol a pároddal?

Figyelt kérdés

Nemrég mondtam fel a munkahelyemen, mert nem nagyon jött be a dolog, a párom meg felajánlotta, hogy mehetek dolgozni hozzájuk, el kellene a segítség..nyilván a felettesem lenne, én meg neki ilyen asszisztens féleség..van benne jó dolog is, hogy többet látnánk egymást, a rossz, hogy esetleg nézeteltérések lennének a munkaviszonyból...nektek van esetleg személyes tapasztalat, hogy hogy működik ez? A párod a felettesed vagy csak szimplán kolléga?


24/l vagyok, párom 35f



2016. szept. 24. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
A szüleim most kollégák 2 éve. Volt munkatársam(nő) most szakított a palijával. 9 évig voltak együtt.
2016. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem az a jó, hogy többet látnátok egymást és nem az a rossz, hogy nézeteltérések lennének.


Jó oldala nincs, ha két ember egy munkahelyen, iskolában ismerkedik meg, akkor attól még kénytelenek az adott közegben maradni. Nem fog senki iskolát, munkahelyet váltani csak azért, mert ott talált párt magának, de nem is az adja meg a sava borsát a dolognak.


Rossz oldala van, mert nehéz különválasztani a magánszférát a munkahelyitől és ha megromlik a kapcsolat az duplán kihat a munkahelyi eredményekre is.


Ergo az lenne a legutolsó hely ahova mennék dolgozni, ahol a párom is, mert nincs számottevő előnye.

Az más kérdés, ha egy helyen dolgozunk és ott ismerkedünk meg, előnye akkor sem lesz, de annyira nem is kártékony, hogy emiatt a másik munkahelyet váltson.

2016. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk most hogy gondolkozok, a volt tanárom 21 évig tanított együtt jelenlegi házastársával, együtt is vannak azóta, most újra együtt tanítanak...egy másik ismerősöm is a suliban ismerkedett meg a párjával, a tanára volt, bár nem tanítanak együtt, de házastársak..valamilyen szinten a "felettese" volt...


És miért romolhat meg a munkaviszony miatt a magánélet?

2016. szept. 24. 19:11
 4/10 anonim ***** válasza:

és ha olyat kér, ami neked nem tetszik, akkor veszekedtek egy sort a melóhelyen.


esetemben felejtős, hogy családtaggal dolgozzak.

2016. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Biztos nem kérne olyat..6 éve ismerjük egymást, 5. éve vagyunk abból együtt, meg a nyáron jegyzett el...
2016. szept. 24. 19:32
 6/10 anonim válasza:
en is egyutt dolgozok a ferjemmel , ott munkatarsak vagyunk , :)szoval van mikor nem vagyunk egy valtasban , de jo egyutt dolgozni
2016. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Látok erre működő példákat, engem nyomasztana a 0-24 óra együtt.
2016. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tartom jó ötletnek. Egyik családtagommal sem szeretnék együtt dolgozni. Mondjuk mi a szabadidőnkben egyfolytában együtt vagyunk. Ez már sok lenne szerintem.
2016. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem a legjobb az ilyen, nincs nagyobb kockázata,mint másnak.Az a lényeg,hogy lásd a másikat minél többet,egy kapcsolat erről szól.Ugyanúgy kihat a munkádra,ha a pároddal összeveszel otthon,de nem vele dolgozol.Nagyon sok vállalkozásban az egész család részt vesz.Ez inkább hozzáállás függő.
2016. szept. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtatok múlik szetintem.Külön kell választani a munkát és a magánéletet.Menni fog? :) Mert akkor nem lesz gond.
2016. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!