Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljek az érzéseimrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek az érzéseimről, hogy az ne jelentsen instant szakítást?

Figyelt kérdés

27 vagyok, egy 26 éves lánnyal vagyok lassan 1 éve.


Ő nagyon szerelmes belém.


Pedig én állitolag nagyon xar ember vagyok, többször megmondták, hogy ronda vagyok, hogy nincs bennem SEMMI szerethető, és egyedül fogok meghalni, munkám sem lesz sosem és még sorolhatnám.


Sokáig egyedül is voltam, mondjuk azért voltam igy is jó pár nővel, de igen sok energiát fektettem a dologba. A legtöbb fiunak ugyanennyi nemi élet külön erőfeszitések nélkül is összejön.


A lánnyal kényes téma lenne beszélni az érzéseinkről, mert ő megmondaná, hogy szerelmes belém, és ugy érzi, hogy én vagyok számára az igazi, azt akarja, hogy feleségül vegyem és gyereket csináljunk.


Mintha a lányoknak mindegy lenne, csak szerelmesek legyenek. Nem is a pasi számit, csak az, hogy szerelmet érezhessenek.


Na, de szóval ha ő elmondja az érzéseit, és meg az enyémet, akkor nincs is tovább miről beszélünk :(


De egy szakitás esetén meg gondolom hónapokig szenvedne vagy még tovább...


Az az igazság, hogy engem ÉVEKRE megnyomoritott 18 éves koromban egy istenhivő és azóta is makulátlan előmenetelü lány...nekem csak annyi volt a hibám, hogy nem voltam elég férfias, hogy az igényeit kielégitsem.


Persze őt senki sem demonizálta, hogy engem kidobott...hanem én voltam a hibás.


És nyilván a mostani kapcsolatomban is én lennék a hibás, amiért szenved a lány.


És ez valahogy nem igazságos :(


2016. szept. 25. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Általában nem bocsátkozom vitába ilyen emberekkel, de meg kell jegyezzem, hogy nem tudom betéve mindenki életét itt, alig járok fel, egyszerűen felismertelek, ott is írtam választ és ezért. De fsznak magyarázkodok ilyen alja kis...... Hagyjuk. Nem süllyedek le a szintedre.
2016. szept. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%
És az ilyeneknek jut csaj, hihetetlen..:D inkább ereszd csak el, hidd el, bőven volna olyan aki tudna vele mit kezdeni!
2016. szept. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%
Csak érteném hogy mit lát egy ilyen emberben szegénykém. Te rühelled a nőket és a szerencsétlen lányt is. Nem becsülöd semmire az embereket köztük magadat se miközben paradox módon azt hiszed mindenki szarabb nálad (nem direkt nem azt írtam hogy jobb vagy náluk csupán a folyó alján az iszapba még lehet süllyedni mindig van rosszabb.) Legalábbis ez jön le abból amit írsz márpedig valaki aki ennyire megkeseredett soha nem lehet boldog. Őszintén sajnállak.
2016. szept. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!