Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődnétek ha az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek ha az új barátotok nem engedné, hogy használjatok a gépet ha épp nem nincs melletted?

Figyelt kérdés

1-2 hét ismeretség.


Régen meg engedtem olyan lánynak is akit alig ismertem.

Újabban nagyon paranoiajás vagyok.


2016. szept. 26. 00:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

* hozzátenném, hogy számomra nagyon fontos adatok vannak rajta

* magán válaszközásómról dolgok, fontos e-mailek

* bizalmas adatok

* kutatási adatok / startup ötletek


:D

2016. szept. 26. 00:47
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy másik felhasználói fiókot, a tiédre meg rakj jelszót, aztán meg van oldva.


Amúgy elég gáz lenne, de nem sértődnék meg rajta...

2016. szept. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. szept. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

paranoiajás?

akkor szóba se állnék vele

2016. szept. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
1 - 2 hete vagytok együtt. Most nem azért, de a bizalomhoz több idő kell (arról ne is beszéljünk, hogy mi van, ha pár hónapon belül szétmentek).
2016. szept. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérném, hogy használhassam a géped, mert van sajátom. De ha a barátnődnek nincs, akkor amint írták, csinálj egy új felhasználói fiókot, mert a bizalom hiánya és ez a zsarnokoskodás elég para, én ezért a helyében szakítanék.
2016. szept. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Képzelem azokat a szuper titkos ötleteket, ha alapszavakat sem tudsz leírni hiba nélkül :D. Azokat inkább ne féltsd :"D.
2016. szept. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy "vendég gépem". Ha valaki jön hozzám, azt adom neki, hogy használja.
2016. szept. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindig hagyta a párom, ha nála voltam, de nem sértődtem volna meg, ha az elején nem hagyta volna. A bizalom nem jön csak úgy, azt ki kell érdemelni, különben könnyen koppanhat az ember.
2016. szept. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elég olcsó egy hordozható winyó, csinálj biztonsági másolatot. Amúgy meg ha rövid az agya ahhoz, hogy felfogja miért nem adsz oda egy munkagépet szívesen, akkor gondolkozz egy kicsit mennyire kell ez neked.
2016. szept. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!