Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, megsértődnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megsértődnétek, ha egy vidéki látogatásotok során a pasitok titeket a szamárra ültetne, míg ő maga egy lóra ülne fel, és úgy mennétek tovább?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.
2016. febr. 16. 01:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha előtte megkérdezné, hogy nem probléma e, hogy a szamárra kéne ülnöm, akkor nem sértődnék meg. Nekem nem biztos, hogy természetes lenne egy szamárra ülni, mondjuk még nem voltam ilyen szituációban.:D Ez olyasmi, mint amikor megkérdezik, te alszol a földön vagy én? :)
2016. febr. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Épp az a lényeg, hogy nem kérdezné meg, hanem váratlanul érne a dolog.
2016. febr. 16. 01:41
 3/19 anonim ***** válasza:
Akkor lehet magamban puffognék, hogy meg se kérdezte mit akarok. Szóval igen, megsértődnék.
2016. febr. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
xD
2016. febr. 16. 01:44
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Én már meg se lepődök semmin,ha jól nyal elnézném neki.
2016. febr. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan o ismeri az allatait. Nem tudom hogy lovas vagy-e, de ha nem, akkor teljesen ertheto. A szamar teljesen szelid, utasbiztos allat, nem valoszinu hogy hirtelen zaj eseten megugrik vagy elvagtat veled jo messzire, esetleg hazavisz es -ha elotte le nem estel rola- berobog veled az istallo kapujan. A lonal minderre nem lehet merget venni. Meg a legszelidebb allatnak is lehetnek varatlan reakcioi. Gondolom nem tudott melletted gyalog menni hogy vezetoszaron menj a loval. A szamar pedig koveti a lovat akarhova is megy. Szoval en nem sertodnek meg de mivel lassan 30 eve lovagolok, igy ismerem ezeket az allatokat.
2016. febr. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem ülnék fel semmilyen állatra, mert még nem ültem semmilyen állaton, és nem szeretem a meglepetéseket.


Ha lovagolni akar, szóljon, elmegyek, veszek leckéket, és utána egy elefánton is elnyargalhatunk a naplementébe.


Ha meg direkt ki akart nevetni, meg akart alázni ezzel, akkor nem megsértődnék, szakítanék.

2016. febr. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem sértődnék meg. Biztosan oka van rá és az nem az, hogy lenézne Téged. Ha nem ismered, hogyan kell bánni egy lóval, akkor nem akarta ott elvenni a kedved az egésztől.
2016. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én felülnék a szamárra XD


Meglepődnék annyi szent, de vicces lenne :D ő vágtatna lovon én meg baktatnék a szamáron :D

2016. febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mivel a szamár alapvetően szelíd és nyugodt állat - értsd: nem riad meg egy fűszálban megmoccanó akármitől, pl. -, inkább ülnék arra.

Meg, ha le is dob, legalább nem 180 centiről esnék, csak kb. 80-ról. :)

2016. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!