Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődnétek ha az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek ha az új barátotok nem engedné, hogy használjatok a gépet ha épp nem nincs melletted?

Figyelt kérdés

1-2 hét ismeretség.


Régen meg engedtem olyan lánynak is akit alig ismertem.

Újabban nagyon paranoiajás vagyok.


2016. szept. 26. 00:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz vagy.

Az ötletek meg olyanok, hogy te érted, más meg nem feltétlenül. Gondolod ipari kémeket küldenek rád, szép lányok képében?

2016. szept. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Rosszul esne.

Nem lesz hosszútávú kapcsolat - a lány majd joggal elgondolkozik azon, hogy valóban munkaügyek miatt nem nyúlhat a gépedhez, vagy esetleg más rejtegetnivaló (is) van rajta?

2016. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Paranoiajás? Ezt szeretem a gyikben, mindennap tanul valami új szót itt az ember. :D

Barátom, ha a "magánválaszkozásodat" is hasonló színvonalon kezeled, mint pl ezt a kérdést, akkor nem kell aggódnod, a csajod maga fog elmenekülni tőled.

2016. szept. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs benne semmi gáz.

Párom gépéhez két év után sem nyúlok hozzá engedély nélkül, és szólok, hogy mit alkotok rajta. Pl. ha böngészni ülök oda, akkor nyilván nem mászok bele az egyéb alkalmazásokba és fájlokba.

Számomra ez tök természetes, szerintem az sokkal gázabb, hogyha azt külön kérni kell, hogy légyszi mihez nyúlj és mihez nem...

2016. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!