Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ma közölte, hogy ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ma közölte, hogy ott aludna egy barátnőjénél a hétvégén. Mit tegyek? Én irtó pipa lettem

Figyelt kérdés

2 éve ismerik egymást, még nem találkoztak, és a csaj most szakított a pasijával. Félek a dologtól, hiszen mi is úgy jöttünk össze, h barátkoztunk, és egy egymásnál alvás hozott minket össze.

Én úgy gondolom, hogy ez fura, és nem tetszik


2016. szept. 30. 11:50
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

#19

Én is így gondolom

De azt hiszem döntöttem, én ezt nem fogom elviselni

2016. szept. 30. 13:22
 22/32 epik2016 válasza:
100%
én már csak magáért a gondolatért is ott hagynám nem hogy még meg is kérdezi mit hisz hogy ezt vki is jó szemmel nézné? kuka!!
2016. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez micsoda dolog már! :D Egyáltalán miért találkoznak? Miért nem hívjátok ti meg a lányt, ha ekkora a barátság?
2016. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Na h alakult?
2016. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Ú, még a napnál is világosabb, hogy meg akarja d*gni. Ha az én párom közölné, hogy más lánynál alszik, mondanám, hogy vigye az összes cuccát, mert vissza már nem jöhet.
2016. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Még nem alakult sehogy

Meló után megyek hozzá egy kis elbeszélgetésre

De mindenesetre viszem magammal a nálam hagyott cuccait

2016. szept. 30. 15:00
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Helyes! :)
2016. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan mint az a kérdés ahol a csaj egy másik sráccal megy wellnesselni. Alapból nem hiszek a fiú-lány barátságban. Ezért nem is kezdenék olyannal aki erről másképp gondolkodik.
2016. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 H_Vivien ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az évek során én lettem túlságosan prűd, ami eddig nem volt jellemző, de mi mostanában ez a pároknál, hogy együtt vannak, de mégis teljesen normálisnak tartják, hogy egy ellenkező nemű emberrel aludjanak? Ez mi? Én vagyok hü.lye, hogy nem tudom elképzelni, hogy egy fiú barátommal aludjak? Ha baj van, felhív, beszélünk, esetleg találkozunk, aztán szépen megyek haza a férjemhez. Nem értem. Én elképzelhetetlennek tartok ilyet és bizony elég rosszul fogadnám. Nem is akarnám megtudni, hogy dug.tak-e vagy sem.
2016. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed, hogy visszaviszed a cuccait.

Ahogy előttem is írták: nyugodtan menjen csak ha akar, de akkor hozzád már nem kell visszajönnie.

2016. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!