Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan lett pipa a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lett pipa a barátnőm? Fontos!

Figyelt kérdés

Tegnap a barátnőmmel nagyon össze vesztünk, mert este írtam neki hogy megyek haverokkal el. Erre mèrges lett hogy rájuk van időm, meg mindig megyek ide oda, de vele soha sehova. Sajnos be kell látnom hogy igaza van, ès sajnos megcsaltam règebben, amit nem mondtam el neki, de rájött. Sokszor megígèrtem neki hogy együtt fürdünk, megyünk mindenhova, de sosincs belőle semmi, mert fáradt vagyok. Idèn èrettsègizek, azèrt is morgott hogy nem tanulok, habem fontosabb az alkohol, ès direkt azèrt nem volt velem pár napot hogy tanuljak, amiből persze megint nem lett semmi. Azt mondja hogy szarok a fejère stb.. elhanyagolom. Tudnèk valamit tenni hogy ne veszítsem el?


20/F


2013. jún. 2. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
De jogosan ám.A történeted alapján ő eléggé korrekt veled,még hagyott volna is tanulni,te pedig linkeskedsz össze-vissza.Azzal nincsen gond,hogy elmész a haverokkal,de próbáld meg úgy beosztani az idődet,hogy a barátnődre is jusson,főleg,ha megígértél dolgokat neki.Ne hazudozz!
2013. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
jogosan lett pipa igen.. foglalkozz vele ! és ne legyél ilyen önző.. ezt így senki nem bírná sokáig a barátnőd helyében..
2013. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Első lépésként, jó, hogy beláttad, hogy tényleg elhanyagolod és ezen változtatni szeretnél. Gondolja arra, hogy milyen jó, hogy van egy ilyen kedves, figyelmes barátnőd. Becsüld meg és tiszteld. Ő csak jót akar neked, tessék tanulni. És ugyanannyi időt szánni a haverokra is meg a barátnődre is. Mi van, ha holnap szakít veled? Te meg még annyi mindent akartál vele csinálni, akkor hajrá, egy életünk van :)
2013. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ő is azt mondta hogy állandóan hazudozok meg ígèrgetek, de èn nem így látom.. meg mikor nálunk van anyám mindig cèlozgat hogy tanulni kène a csajom helyett, mindig haza megy de nem tanulok, ès mindig indulás előtt szólok neki hogy elmegyek.
2013. jún. 2. 12:32
 5/15 acelsziv ***** válasza:
Hát öcsém, te egy ritka nagy gyökér vagy... Igazából nem is érdemelsz barátnőt és hálálkodj neki, hogy ennyi szemétség után még veled van.
2013. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány évesek vagytok,és mióta vagytok együtt,de nagyon úgy tűnik,hogy még nem vagy érett egy komoly kapcsolathoz.
2013. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Milyen szemètsèg? Az se az hogy mondtam neki szedjen megint fog. gátlót, szedi de alug szexelünk. Erre is felkapta a vizet.
2013. jún. 2. 12:39
 8/15 A kérdező kommentje:
Èn 20 ő 18 ès 2 ève
2013. jún. 2. 12:40
 9/15 anonim ***** válasza:
Jogosan haragszik igen. te pedig abszolút éretlen vagy még komoly kapcsolatra.
2013. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Döntsd el,hogy komolyan gondolod-e vele,mert így csak bántod,amit ő nem érdemel meg!
2013. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!