Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Elegem van a discokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elegem van a discokból! Máshol szeretnék ismerkedni. Szerintetek jó ötlet? Lent

Figyelt kérdés
Szegedi egyetemista fiú vagyok 23 éves. Szeretnék komoly kapcsolatot gy szép, kedves rendes lánnyal. Eddig discoba jártam szórakozni (retro, jate) de nem sok sikerrel. Könyvtárba rengeteg lány van vagy csak úgy az egyetemen is. Szerintetek az mennyire taszító vagy megnyerő ha egy fiú csak úgy telyesen ismeretlenül és váratlanul ilyen helyen odaáll elétek és elhív valahova. Gondoltam olyanra is, hogy csak úgy leszóllítok valakit pár szó és egy cetlit adok neki az email címemmel. Ez jo vagy rossz ötlet szerintetek?
2011. nov. 10. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet a cetli. Velem már megcsinálta egy srác, csak az volt a probléma hogy nem volt az esetem. Szerintem egy kicsit szemezgess vele és mikor már érthető hogy bejöttök egymásnak akkor mehetsz. ;) sok sikert 16/L
2011. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát én azt mondanám magamban hogy ha jól néz ki,és megbízhatónak tűnik akkor belemennék abba hogy elmenjek vele randizni.
2011. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

A taszító ebben csak az, hogy sikerült azt írnod, hogy "telyesen" (nem is értem, hogy jött ez így össze).

De maga az ötlet jó szerintem...

22/L

2011. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem cetlit csakúgy ne nyomj mindenki kezébe, mert abból lehet arra asszociálna a lány, hogy csak szexpartnert keresel, vagy ilyesmi. A diszkót tényleg felejtsd el, inkább tartsd nyitva a szemed akárhol. Ha látsz egy aranyosnak tűnő lányt a boltban, mikor bevásárolsz, a metró megállóban, a könyvesboltban, a zebránál, a mekiben, menj oda hozzá, mond meg neki, hogy nem akarsz tolakodó lenni, de nagyon kedvesnek és szimpatikusnak tűnik, és szívesen megismerkednél vele, ha nincs ellene kifogása, adja meg a számát:) lehet, hogy párszor bakot lősz, de lehet hogy belebotlasz abba, akit keresel.
2011. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
telyesen...leszóllítok...hát szerintem cetlit ne adj, mert az írás elég sza.rul megy barátom...
2011. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!