Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy kevés vagyok neki?

Figyelt kérdés
1 hónapja jöttem össze egy fiúval, 3 évvel idősebb nálam, diplomája van, van jól fizető állása, minden lány oda is van érte, én meg annyival lentebb tartok nála, és érzem hogy szeret velem lenni, és hogy nagyon kedvel, de közben mégis úgy félek, hogy elhagy, és rájön, hogy van ezer jobb nálam. L/21

2016. szept. 30. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. nulla önbizalmad van

2. nincs önértékelésed, semminek tartod magad

3. képtelen vagy felfogni az önbizalomhiányodból adódóan, hogy te is szerethető vagy és azért van veled, mert úgy fogadott el téged, ahogy vagy!


Változtass hozzáállásodon, javíts az önértékeléseden, és növeld az önbizalmadat!

És fogd fel végre, azért van veled, mert szeret, jól érzi magát veled és veled tervez!

2016. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha már ezt érzed az már nem jó, nem véletlenül látod így ( érzed) :(
2016. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es, ezzel nem értek egyet. Sokan nagyon is jól néznek ki, okosak, viccesek, stb, csak képtelenek elhinni magukról.
2016. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Te is legyél jó valamiben! Mondjuk a szexben legyél csúcsszuper, azt biztosan értékelni fogja. Vagy főzz finomakat! Keress egy hobbit, tanulj nyelvet.
2016. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!