Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért érzem ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért érzem ezt? Számotokra is nagyon kevés lenne ennyi együttlét a szerelmetekkel?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy kicsit elhidegültem a barátomtól, és nem értem miért van ez a fura érzésem, mert szeretem, de mégsem olyan, mint volt.

25Km van köztünk, és csak suliban találkozunk. (Olyan helyem lakom, hogy busszal egészen ide nem tudna jönni,mert 4 km van a buszmegállótól még idáig)

Tehát egy nap össz-vissz találkozunk 15 percet jó esetben, ha ráér szünetben, ugyanis a dolgozat következik neki, nem találkozunk. Hétvégente nem jön, mert 'nem engedik iskola időben' és 'olyankor kell tanulni' egyébként is rengeteget tanul(nem végzős) ezzel semmi bajom nincs, sőt támogatom, viszont nagyon elhidegültem tőle.Régebb persze többet jött, mi meg a buszmegállótól hazahoztuk. De már nem jön..


Volt még valaki ilyen helyzetben, és tudna valami tanácsot adni? Már ott tartok, hogy nem szívesen megyek suliba se,pedig eddig nagyon vártam, hogy lássam. Olyan mintha belül egyben szomorú is lennék, és mérges is rá, mert keveset találkozunk, ugyanakkor szeretem is. Bulik ritkán vannak, de már oda sincs kedvem menni vele, annyira kettős érzéseim vannak.Szerintetek mit kellene tennem?


17L ő 18 lesz most nemsokára.


2013. okt. 15. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg kevés idő, napi 15 perc az semmi, főleg így, hogy hétvégén sem találkoztok. Egyáltalán ez így mitől párkapcsolat? Nem bántásból.
2013. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vakációban többször jött, sőt a tavaly minden hónapban egyszer egy hétvégén eljött ide, és minden olyan volt mint egy normális kapcsolatban.

De most, hogy ez van nem tudom mi tévő legyek, mit csináljak , mert annyira rossz. Néha azon veszem észre magam, hogy 'vissza akarom adni'azt amit ő csinál, mert azt gondolom az ő hibája, hogy alig látjuk egymást. Pl eddig ha nekem volt dolgozatom, akkor is elmentem az osztályához hogy találkozzunk, viszont most azt mondtam, hogy ha te sem vagy hajlandó erre, ha írsz dogát, akkor én sem fogok menni, és még annyit sem találkozunk. :(

2013. okt. 15. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Együtt vagytok ti még egyáltalán? Mert ezek csak kifogások.

4 km nem táv. Simán megoldható. Haza is kísérhetne. Vagy kimegy hozzád, és a buszmegállóban találkoztok, és te addig kimész bicajjal.

Suli után is együtt tudnátok lenni egy kicsit, ha akarnátok. Te is mehetnél hozzájuk néha, ha ő ezt akarná.

2013. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a srác nem töri magát azért, hogy veled lehessen, akkor nem kellesz neki. A helyedben kidobnám és keresnék olyan srácot, aki vágyik rád. Normális srác számára az aktív kikapcsolódás legkellemesebb formája az, ha csajával lehet, ezért 4+4 kilométert naponta simán lefutna (20+20 perc alatt),
2013. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:( Nagyon elszomorodtam..

Magához nem is hívott egy jó ideje. Én mondogattam neki, hogy jöhetne, de általában azt mondja, hogy kell tanuljon és suli közben a szülei sem engednék...

Szerintetek hagyjam én is dolgot,és ne törjem magam az egészen? Hátha felébred?

2013. okt. 15. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne keresd, várj, hogy ő akarjon találkozni. Mindenesetre, én 1-2 hétnél többet nem adnék neki, utána mindenképp szakítanék. Ez így semmi, tulajdonképpen ti nem is vagytok együtt (amit írtál, hogy előtte mennyit találkoztatok - nos, az is baromi kevés).
2013. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyszer meg azt is mondta, hogy mit akarok, még csak 16 vagyok(akkor még nem töltöttem be a 17et) Az is rosszul esett eléggé...meg mondta párszor, hogy örüljek,még hogy ennyit is találkozunk, mert régen még ennyit sem tudtak az ő szülei.De miért azt hozza fel...:(
2013. okt. 15. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!