Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és még nem volt barátnőm, annyira szégyellem, most van egy lány aki nagyon tetszik. De ha megkezdett hogy volt már, akkor mit mondjak neki.

2016. okt. 1. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én, ha megélem az 50 éves kort, akkor sem lesz senkim, tehát te ne szégyelld ezt. :D


Mellesleg már ne is haragudj, de nem evidens, hogy nem hazugsággal kezdünk? Egyértelműen az igazat mondjad neki!

2016. okt. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félek ha az igazat mondom, kinevet és egy luzernak fog gondolni.
2016. okt. 1. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:

És akkor mi van? Szard le.

Minek akarsz egy olyan kapcsolatot, ahol meg kell játszanod magad? Az elsőnek igaza van. A hazudozás idővel visszaüt.

2016. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ha nagyon szereted más nem számít!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha pedig nem az igazat mondod, hazug is leszel.


Voltam hasonló helyzetben, a srác bekamuzta, hogy már csókolózott korábban, és később kiderült hogy nem. Őszintén szólva nem érdekelt, hogy csókolózott-e korábban, viszont az hogy hazudott, igenis zavart.

2016. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Finomíts a dolgon, és add elő neki úgy.

Pl: igazán komoly kapcsolatod nem volt még, mivel olyan mellett szeretnél megállapodni, akivel tényleg komolyan gondolod.

Gondolom, azért próbálkozásaid voltak csajoknál? Még ha sikertelenek is. Ezt is nyugodtan elmesélheted olyan módon, hogy nem jött össze, de nem is bánod, mert nem volt igazi tűz.

Vagy valami hasonló, csak ne legyen túl nyálas. :)


Alap dolog, hogy legyél őszinte, ne hazudj kapásból a másiknak a kapcsolat kezdetén, de azért az sem előny, ha úgy adod elő magad, hogy "hát igen, totál szerencsétlen vagyok, csak kicsit rúgj belém légyszi".

2016. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elnézve a kérdéseket amiket ide feltettek, de jó ég...

nemtudod kiszámolnia a lány reakcióját. Bármit mondasz neki, már fejben csűrni-csavarni fogja a dolgokat.

Ha aztmondod neki volt kapcsolatod akkor egyből nyomozásba kezd ha nem akkor azon forr majd a kis agya, hogy hány nőd volt még, milyen lányok. Ha olyan lánnyal álltál össze majd félni fog nem vagy-e nemibeteg.

A másik, hogy elmondod az igazat. Akkor meg az lesz, hogy miért nem volt még soha. Biztos nem vagy főnyeremény ha eddig nem volt. Miért érném be ennyivel.

A női agy olyan mint egy skizofrén többszemélyiségű emberé. Van az agyukban egy társaság egy kerekasztal amin folyamatosan ülést tartanak és konzekvenciákat vonnak le a hallottakból.

2016. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!