Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki nem élvezi a szexet, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem élvezi a szexet, az azért hanyagolja, mert nem élvezi, vagy azért nem élvezi, mert gyakran hanyagolja? Esetleg csak nem mondják el, hogy igazából mi okoz nekik örömet?

Figyelt kérdés
Ha leszámítjuk a valóságos fáradtságot,fejfájást és menstruációt, akkor mi miatt nem lehet élvezni a társunk testét? Lusták az emberek időt szánni arra, hogy kitapasztalják a saját testüket vagy a másikét? Vagy erőltetik, pedig nincs köztük kémia?
2016. márc. 15. 12:59
1 2
 1/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat: van a testemnek igénye. Pl heti 3 szex. Mondjuk, hogy a párom meg napi 3x is bírná, de a közös nevező kedvéért legyen napi 1x szex.


Ha én többet szexelek mint kívánom, akkor bejön nálam egy "semleges" állapot. Egyre nehezebben élvezek el, egyre több idő, és akkor is ha jön az orgazmus, már nem olyan intenzív, valami kis kellemes dolog és ennyi.

Mi tudjuk mi okoz nekem örömet, kitapasztaltuk a testemet, de nálam a túl sok szex le tudja redukálni az aktus értékét. Kellemes, meg jó, mint egy vasárnapi ebéd, de azért mégsem az, a sikítok a gyönyörtől.


Szóval van ilyen verzió is.

2016. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokan úgy vannak vele, hogy beletörődnek, hogy nincs kémia vagy nincs türelmük rájönni mi a jó nekik. Egyszerűbb kijelenteni, hogy ők nem kivánják a szexet, mint tenni azért hogy jó legyen.


Lányoknak nehezebb felizgulni, meg nem is olyan egyértelmű mint a fiúknál, és a párok közötti rossz vagy hiányos kommunikáció miatt a lánynak színlelnie "kell", amivel folyamatosan rontja a saját helyzetét, mert a következő alkalommal még keserűbben fog nekiállni a dolognak.

2016. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha színlel valaki, akkor nem tartja magát annyira, hogy neki is jó lehet? Suttyó koromban gyakran törekedtem az oscar nyereményre és azt hittem bennem van a hiba. Aztán jött a párom és mivel őt én is érdekeltem, rájöttem, hogy nincs szükség a színházra. Szóval a megfelelő partner az elsődleges.
2016. márc. 15. 13:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kapcsolatomban szinte gyomorideggel szexeltem.

(Van csomó pasi, aki leszarja, hogy a nőnek jó legyen, csak a saját élvezete a lényeg, de az exemnél NEM erről volt szó, csak egyszerűen a hozzáállasa, a folytonos görcsölése a hüvelyi orgazmuson, ami nekem nincs, + hogy lenyelem, de akkor csók nincs... Na ezek elvették a kedvem az egésztől.)

A jelenlegi kapcsolatomban max a felsorolt akadályok léptek fel, meg volt hüvelyi fertőzésem, na akkor nem akartam szexelni. Egyéb esetben fel sem merült, hogy ne akarjam.

2016. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1-es és 2-es is nagyon jól leírta a helyzetet. A tapasztalás, lehet h azt jelenti h egy másik emberre lenne szüksége az illetőnek,h újat tapasztalhasson meg, és eközben a folyamat közben jön rá az ember, nő hogy mi a jó a testének.

De gyakran a nők azért is találnak ki vmi kifogást, fejfájást stb. mert vmi érzelmi dolog van a háttérben.

A nőknek kell érzelem is a szexhez,egyszerűen így vagyunk beállítva.

25L

2016. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A partner testének megváltozása (hízás) zavaró lehet. Nem élvezni a szexet? Akkor nem fognék bele...-ha történetesen a páromnak előbb sikerül-attól még én élveztem a dolgot csak orgazmusom nem volt...ilyen esetben megmosakszik és újra kényeztetem majd hajtok a saját orgazmusomért...De,hogy ne élvezném???
2016. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem aki nem élvezi, az sem hanyagolja a szexet.

Egy rakás impotens jár prostihoz, ahelyett hogy nyugodtan ülne otthon, hogy kiizzadjanak belőle valamit.


A nőknek meg nincs érzőidegük a hüvelyben a szaporodás miatt csak a g pont. Legtöbbször a fene se görcsöl rajta órákig, de a parja erintese stb még attol jo es szükseges.

2016. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*szóval egy nő azt sem érzi, ha egy tampon van benne
2016. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsánat, még annyit, szerintem a mmonogámiát is az emberiség találta csak ki, mert természetszerűen egy nőnek nagyobb az esélye több aktusból élvezni a szexet, és a férfiak sem véletlen gyorstüzelők..
2016. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*ha a nők valóban könnyen élveznék a szexet, akkor nekik sem kellene hozzá érzelem v pénz motiválásnak.
2016. márc. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!