Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire engednetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire engednetek meg a parotoknak h beleszoljon a fizuratokba, sminkbe, oltozkodesbe, cipotokbe, kormotokbe, stb?

Figyelt kérdés

Fiuktol es lanyoktol, noktol es ferfiaktol is kerdezem ...

Irjatok meg h volt e konfliktusotok ebbol mar, esetleg szakitas, valas, veszekedes, ultimatum, fenyegetes...


Erdekelne h akkor mennyi idos voltal, mikor ez felmerult.


2016. okt. 1. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
semennyire
2016. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
semennyire
2016. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem emlékszem ilyenre.
2016. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem szól bele a párom, de volt, hogy ajánlott nekem egy fazonú ruhát, hogy az neki tetszene rajtam. Tehát ilyen kis finoman csinálta. De nem szól bele. Ha valamire viszont mondta, hogy tetszik neki rajtam, akkor azt viszont fel szoktam venni időnként.(soook-sook éve vagyunk együtt) 31 éves vagyok és nő persze
2016. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Tudom, hogy van ilyen - de az szőrnyű lehet!

Nem tudnék olyan férfival élni, -gyerekeim is szabadon'neveltem piciként is azt vettek fel amit akartak - egy ember személyiségébe nem lehet "belekotorni"...


Az én párom maximum azért szól, hogy rövidebb legyen a szoknya hossza:) -

(a leghoszabb térdig ér)

Tehát véleményem szerint ajánlani lehet, de beleszolni nem a másik lényébe-mert ez hozzá tartozik a saját karakteredhez.

2016. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Engem piszkált,bunkón és lenézően.

Többek közt ezért is hagytam el.

25

2016. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Párom őszintén megmondja, hogy pl ez a ruha nem tetszik neki, vagy ez az ékszer gagyi, ne hordjam, ha vele vagyok - persze ezt nem bunkón teszi, és mindig kiegészíti azzal, hogy bezzeg a másik mennyire tetszik.

Nem változott ennek ellenére a stílusom, van, hogy a kedvéért veszem fel pl az adott ékszert, de nem csakazértis. (És nem ő választja ki, hogy mit veszek meg, a meglévőeket véleményezheti.)


Én is ugyanígy megmondom neki néha finoman, hogy pl. ha jön a családomhoz, akkor szerintem az adott öltözék tök jó benyomást keltene - erre általában morog egy sort, hogy persze, biztos szégyellem őt, aztán azt veszi fel, amit ajánlottam... :D


Sminkbe annyira szól bele csak, hogy elmondja, neki sokkal jobban tetszem, ha nem vagyok kikenve (a szemceruzával nincs baja, az alapozót-púdert nem kedveli), de nálam ez nem gond, mivel alapból hangulatsminkelős vagyok, az egyetlen alap dolog max BB krém, az meg fel se tűnik neki... :)


Frizurára csak akkor tesz megjegyzést, ha frissen van festve, pl a múltkori szín jobban tetszett, vagy hogy csini. Meg hogy rám férne már, ha visszamennék fodrászhoz... :D (Ezt olyankor, ha jogos a megjegyzés.) De soha nem kötött bele még, hogy milyenre vágatom, vagy milyenre festem, csak véleményez.


Körmözni nem szoktam, mikor volt műkörmöm, nem kötött bele, csak mikor már elkezdett lenőni, hogy szedessem le / töltessem fel, mert szerinte csúnya. Ebben megint csak igazat tudok neki adni. :)


26N

2016. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Erdekesek a valaszok annak fenyeben h nem egy kerdes volt mar errol ahol arra panaszkodott a kerdezo h beleszolnak ezekbe ...

Pl a hosszu haju lanyok akik le akarjak vagatni, vagy h fiuknal a polo vs ing vita, vagy a tul sokat mutato rucik,

2016. okt. 1. 15:26
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves privatban irok ...


Ha mar nem akarod itt elmondani a velemenyed, ne tedd fel nekem privatban...


Nyugodtan leirhatod a kerdesed velemenyed itt is

2016. okt. 1. 15:48
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem, szerencsére ezzel nem is próbálkozott senki. Véleményt meghallgatok, természetesen, főleg mert szeretnék tetszeni neki, tehát ha minimális szinten, de befolyással van a kinézetemre. Elvileg legalábbis. Gyakorlatilag nem igazán szokta leszólni az öltözködésemet, amit csinálok magamon, az tetszik neki, de legalábbis elfogadja.

Visszafelé is hasonló, csak neki kevesebb érzéke van a divathoz, így gyakrabban kikéri a tanácsomat, mint én az övét. De sosem szabnám meg, mit vegyen fel. Jó, ha mondjuk ágyékkötőben és vödörrel a fején akarna elindulni, akkor körberöhögném és azt mondanám, hogy ezt ha lehet, akkor ne.

2016. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!