Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire engednetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire engednetek meg a parotoknak h beleszoljon a fizuratokba, sminkbe, oltozkodesbe, cipotokbe, kormotokbe, stb?

Figyelt kérdés

Fiuktol es lanyoktol, noktol es ferfiaktol is kerdezem ...

Irjatok meg h volt e konfliktusotok ebbol mar, esetleg szakitas, valas, veszekedes, ultimatum, fenyegetes...


Erdekelne h akkor mennyi idos voltal, mikor ez felmerult.


2016. okt. 1. 13:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem az volt a kérdés, hogy mennyire szólnak bele a párok, hanem hogy mennyire engedünk ezekben a kérdésekben. Szerintem teljesen normális és hétköznapi, hogy beszélgetek a párommal az öltözködésünkről. Elmondom nekem mi tetszik, meghallgatom az ő véleményét, de a végső döntés akkor is mindenkinek a sajátja. Ott már baj van, ha valaki erőszakosan akarja érvényesíteni az akaratát a másikon, de ez meg nem csak az öltözködésre igaz.
2016. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Sunshinedoll ***** válasza:

Semennyire. Néha kikérem a véleményét, leginkább akkor, ha együtt megyünk valamerre, aztán mérlegelem a választ, és vagy hallgatok rá, vagy nem.

Ilyen h-lyeségeken sosem vesznék össze. Egy halom pasim volt, akinek amúgy nem mindig értettem feltétlenül egyet az öltözködési szokásaival vagy a stílusválasztásával, de sose pofáztam bele, mert nem vagyok egy s-ggfej. Ha nem kérdezi a véleményem, nem szólok bele.

Pl az exem mondta, hogy ő meg akarja növeszteni a haját, mint xy-nak, kérdezte mit szólnék hozzá. Azt mondtam neki, hogy hát, drágám, nekem nem jön be a hosszú haj, de a te fejed, a te döntésed, én nem szólok bele, utálni nem foglak miatta, csináld azt, ami boldoggá tesz.

Ebben is maradtunk.

2016. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Már a "beleszól" kifejezés idegen nekem - az két távoli ember viszonya.

Az már régen gáz, ha ezek említésre méltó kérdések. Van jelentőségük, nyilván közel se kerülnék olyanhoz, akinek gyökeresen más az öltözködési stílusa, nem a ruhák miatt, hanem csak mert az maga az ember.

2016. okt. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az enyémbe is bele akart szólni, de nem hagytam neki.
2016. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Bizonyos kereteken belül engedem. Tudja hogy hogy szoktam öltözködni, úgyhogy nyilván nem próbálna meg azzal ellentétes stílusú dolgokra rávenni. De tudom, hogy milyen színeket, fazonokat szeret rajtam, mióta együtt vagyunk, több olyan ruhát veszek. Ha velem van a boltban, kikérem a véleményét. Ha megyünk valahova, sokszor kérek tőle tanácsot. Mindig kacérkodtam a rövid hajjal, de féltem évek gondos "munkáját", a hosszú hajamat levágatni. Ő azt mondta, szívesen megnézne úgy. Levágattam. Tervezem hajszínezővel befesteni a hajam vörösre, mert az előttem nagyon a zsánere volt, és meg akarom lepni. De pár napnál tovább azért nem lennék vörös, ha kérné sem. Körömlakkot rendszerint vesz nekem, mert tudja, hogy szeretem őket, én meg kb. bármilyen színt a körmömre kenek, úgyhogy mindnek örülök, és használom.

Azért engedem beleszólni, mert nem megváltozatni akar, hanem bizonyos keretek között mozog. Ha olyasmit kérne, hogy plasztikáztassam magam, nekem nem tetsző színű legyen a hajam, nekem nem tetsző ruhákat hordjak, műkörmöket csináltassak, vagy bármi olyan ami nekem nem jön be, akkor otthagynám. 20l

2016. okt. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!