Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatot hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatot hogyan lehet túlélni?

Figyelt kérdés

A barátnőm kiment külföldre de csak december végén jön haza. Nem tudom hogyan fogom kibírni, kezdek becsavarodni.

Most kint nagyon jól érzi magát én pedig kész idegroncs vagyok.



2016. okt. 1. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? miért nem mész ki te is? :)
2016. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

sehogy.

úgy kezeled,hogy van egy dugópajtid aki fél évben egyszer bejelentkezik fa-szért.

de ha van egy kis eszed,akkor felcsípsz egy rendes barátnőt is,aki ott van veled napi szinten.

2016. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kettes, nem tudni, hogy huzamosabb időre ment ki, vagy miután decemberben visszajön, itt is marad. Az időtartam pl pont beleillik egy féléves Erasmus ösztöndíjba is.


Kérdező, ki fogod bírni ez tuti, ebbe még senki sem halt bele :) Csináld a dolgaidat, tartsd a kapcsolatot vele, decemberig fél lábon is ki leher bírni. Két hónap az túró :D

2016. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
erre kiváncsi vagyok
2016. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. kimész vele

2. két hónap nem sok, ha közben haza tud jönni 2-3 napra


Mi már fél éve vagyunk távkapcsolatban, de havonta legalább egyszer biztosan találkozunk. Ha ez nem opció, akkro szakíts.

2016. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!