Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet "túlélni" a távkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet "túlélni" a távkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Barátnőm (19) messzire megy egyetemre (200km) én a közelben maradok. 9 hónapja vagyunk együtt, nem akarok vele szakítani, viszont nem tudom hogy tudjuk e kezelni a helyzetet. Eddig nagyon sokat voltunk együtt, de most már leszűkül a hétvégékre, és talán még olyan is lesz hogy hétvégén sem tudunk találkozni mert sok lesz a beadandó stb.

Ki hogy bírkózik meg a helyzettel?


2011. aug. 1. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kapcsolatom.Tudod,ha az ember előre lát akkor rájön,hogy mennyit kell így kibirni és kibirja.Szeresétek egymást és kibirjátok.Nem érdemes váltani,mert kapcsolatot nem a távolság alapján kell választani,hanem szeretet alapján.Akit szeretünk legyen is akár milyen messze kitartunk mellette.Végülis nem örökre megy el.
2011. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én költöznék, akár egy híd alá is, csak lenne kiért. :D Neked van, becsüld meg!
2011. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi két és fél évig éltünk párkapcsolatban.

Nehéz volt,de megérte.

Most már együtt lehetünk :)

2011. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
A párom és én kb. 1 hónapja voltunk együtt, amikor én elmentem egyetemre (szintén kb 200 km-re). És júliusban voltunk 1 évesek^^ szóval ki lehet bírni, próbáljatok minden nap beszélni telefonon, msn-en vagy bárhogy. Igyekezzetek megosztani egymással mindent, érzelmeket, élményeket, hogy ne távolodjatok el egymástól érzelmileg. Tényleg nem könnyű, de ki lehet bírni :)
2011. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

fél évig húztuk egymást, megcsalt, kétszer otthagytam, ő is kétszer, az a véleményem hogy bármilyen jó egy kapcsolat, ha tavál vagytok egymástól **art se ér az egész.

én többet nem megyek bele semmi ilyesmibe. ebből tanultam

2012. máj. 31. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!