Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjátok a távkapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok a távkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Már két éve vagyunk együtt.Barátom egyetemista és kollégista. Hétvégenkét találkozunk, nyáron azért többet.Kezdődik az iskolai időszak és azt mondja, hogy most sokkal többet fog kelleni együtt összeülni a társaival tanulás végett.Keveset fogunk tudni beszélgetni. Attól tartok, hogy eltávolodunk egymástól. Miért akar eljárogatni ? Mit kell ilyenkor tennem ? Két év után ennek megunhatott?

#beszélgetés #időszak #együtt #távkapcsolat #hétvége #megunt #összeülni #eltávolodunk #eljárogatni
2016. aug. 31. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sose ertettem, hogy emberek miert hivnak egy kapcsolatot tavkapcsolatnak, mikor a het 7 napjabol egyutt vannak min. 3-at (ilyenkor mindig felvetul az is, hogy akkor az lenne a normalis, hogy mindennap egymas seggeben legyunk, csak mert "lehet"?). Na mindegy, valoszinuleg azert nem ertem, mert mi tenyleg tavkapcsolatban elunk, konkretan kulon kontinensen jelenleg, es irigylem azokat akik a heti 3 nap miatt huzzak a szajukat :"D.


Ha tanulnia kell, akkor tanulnia kell, kerdezo. Nem eljarogatni akar. Ezzel nem tudsz mit csinalni, ez ami az igazan fontos az eletben. Esetleg beszeljetek meg egy napszakot amikor mindig fogtok beszelgetni (mi pl. mindig csak este 9 utan, korul beszelgetunk, addigra mindketten elintezunk mindent es teljesen nyugodtan tudunk beszelgetni 30-40 percet ugy hogy az tenyleg igazi beszelgetes legyen).

2016. aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Én nagyon jól bírtam a távkapcsolatot, amiről nem tud, nem fáj.

Simán megírtam neki, hogy otthon ülök és vacsorát főzök, miközben a csajomat vártam a mozi előtt. Így meg ki lehet bírni.

Sokat nem jelentett a dolog számomra, csak annyit, hogy van még egy nő, akivel ha sikerül találkozni, akkor szex lesz. Nem terveztem hosszútávra.

Aztán a csaj elkezdett nyivákolni, hogy neki ez nem megy, szenved, magányos, stb. és megbeszéltük, hogy hát akkor hagyjuk.


Én nem, nem én vagyok a szemét. Ha nyitva tartod a szemed, neked is feltűnik, hogy mindig a nők vannak távkapcsolatban. ;)

Férfiak soha.

2016. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugy birom az ilyen embereket, mint te kedves utolso. Akik azt hiszik (gondolom, hogy ezzel felmentsek magukat), hogy mivel ok budos, becstelen farokhuszarok, ezert masok is azok (es ha masok is azok akkor az nyilvan oke). Tudom, ez meglepo lesz szamodra, de mas embereknek vannak erzeseik, es mas emberek esetleg dolgozni jarnak (koztuk azert hogy meglegyen a kovetkezo repjegyre valo) igy nincs annyi idejuk mint neked, hogy egyszerre otven kapcsolatot menedzseljenek. Tudom, ez mind borzaszto meglepo az ilyen embereknek, hiszen neked konnyebb azt hinni, hogy mindenki olyan ferges gondolkodasu mint te vagy.
2016. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi is ugyanebben a helyzetben vagyunk, 2 éve vagyunk együtt, barátom egyetemista, én most leszek végzős középiskolában, szóval nekem is rengeteget kell majd tanulnom. Barátom is többet akar most tanulni, meg nekem is muszáj, de azért biztos, hogy szánunk majd egymásra időt, emiatt nem aggódok, de nekem is fura lesz, hogy nyáron 2-3 naponta találkoztunk és akkor együtt voltunk akár 4 napig is, most meg megint maradnak csak a hétvégék...

Gondolom a barátodnak is sokat kell majd tanulnia, de ez szerintem nem rossz, hogy összeül másokkal tanulni, és azért mondhatta, hogy számíts rá hogy évközben lesznek olyan napok amikor kevesebbet tudtok beszélni, mert ha összeül másokkal akkor nem csak egy órára, hanem 3-4 órára, és akkor mindent megbeszélnek meg segítenek egymásnak, de azt kell szem előtt tartanod, hogy ez a barátodnak is jó, mert segítenek neki megérteni az anyagot. Amúgy emiatt nem hiszem, hogy eltávolodtok egymástól, te is koncentrálj a tanulásra, biztos hogy neked is jobb lesz, hogy amikor épp nem ér rá a barátod, akkor nem miatta szomorkodsz hanem foglalkozol a saját dolgaiddal :)

2016. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem távkapcs.

Köztünk 1000 km van, jó ha havonta tudunk találkozni. Sajnos én egyre kevésbé, kezdek eltávolodni tőle, mert szr, hogy nem tudunk bármikor találkozni, és mindig előre kell terveznem 1-2 hónappal - ami melóm meg úgy az életem mellett nem könnyű - és én vagyok a hüye, amiért nem tudok neki másodpercre pontos időt mondani, mikor érek rá.

2016. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocs, nekem a kettes férfiúhoz lenne kérdésem. Nálunk már 2,5 éve táv van, kétszer találkoztunk, ebből egyszer voltunk együtt, rögtön gyerekem is lett és még mindig képben van. Mielőtt kikezdenének, én tartom el a gyereket, nem kérek tőle semmit. Igen én is "nyavalygok", hogy magányos vagyok és hiányzik. Egy év eltelt nélküle. De nem megy el! Sokszor le akartam zárni, de nem akarja, nem enged. Szóval kedves második, te talán tudsz válaszolni. Mi a fenének kellek neki? Elmondja mi történt, érdeklődik hogy vagyok, havi kétszer teleszex van. Azon kívül csak a várakozás, hogy ha helyrejön az élete talán együtt leszünk. Csak belefaradtam, szeretem, de így szenvedek.
2016. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!