Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez zaklatás, mert én szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zaklatás, mert én szexelni akarok?

Figyelt kérdés

A párommal már kb egy hete nem szexeltünk( együtt lakunk) hétköznap egyszer beprobálkoztam nála.A válasza az volt, hogy ne zaklasam mert fáradt.Ok hagytam, vártam a hétvégét, erre ma is azt mondta szó szerint, hogy zaklatom és persze nem volt semmi.Elhiszem, hogy fáradt,én is dolgozzom, de ez szerintem nem normális.30 évesek vagyunk.

Mit tegyek?


2016. okt. 2. 00:11
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
És én vagyok a nő.
2016. okt. 2. 00:12
 2/35 anonim ***** válasza:
23%

ha hulla vagyok,akkor a testi kezdeményezésre,érintésre,ölelgetésre én sem reagálok jól.

sőt nem is bírom ha feszült vagy fáradt állapotban hozzámérnek.

de mivel férfiak vagyunk,vizuálisan bármikor hozzánk lehet férkőzni haha.

szóval szexi tangát fel és menj be valamiért a szobába ahol van a fószer,vedd fel a dolgot és menj ki.

és ilyenkor ugrok mint a farkas és az előszobában már el is kapom a csajom.

2016. okt. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Ő nem ugrik nagyom semmire.
2016. okt. 2. 00:23
 4/35 anonim ***** válasza:
84%

"Ez zaklatás, mert én szexelni akarok?"


Ha csak te akarod, akkor biza az.

2016. okt. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Ez nem jó hír, ha már 30 évesen sem kíván. Régóta együtt vagytok? Egyébként néha velem is van ilyen, de azért nem tudnék durván beszólni, inkább csak próbálok terelni, hogy egyikünknek se legyen kínos.
2016. okt. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
6 éve
2016. okt. 2. 00:37
 7/35 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem jó...beszélni kellene róla, ha elzárkkózik, ő is sérülni fog meg Te is. F/37
2016. okt. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy valamiért meg van sértődve? vagy valami bosszú?
2016. okt. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire még nem voltam fáradt, egy egész héten át biztosan nem. (61F)
2016. okt. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%
Csak annyit fűznék, hozzá: Egy álom nő vagy!! :))
2016. okt. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!