Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Van egy olyan problémám, hogy az intim méretemmel soha nem voltam megelégedve.

Jó tudom, ezzel sok férfi van így.

Ez egy örök félelmem volt, amolyan önbizalomhiányt kiváltó ok, mert hát csak nem egy jó érzés ilyen "szerszámmal" létezni mikor ugye az ember a maximumot szeretné nyújtani és kinevettetni sem szeretné magát.

A méretem mondhatni átlagos.

Úgy hozta a sors, hogy csak jött egy nő az életemben és mit ad a sors pont ez lett az egyik nagy konfliktusképző tény, hogy a méret....

Egyszerűen nem érzi mikor benne vagyok és ez akkora frusztráció gerjeszt, hogy az már nem is igaz.

Ő nem mer belevágni a próbálkozásokba, mert ugye nem lesz semmi.

Én meg azért nem mert 10-ből 10-szer elutasítást kapok.

Szerinte jó vagyok szexuális téren, habár gyakorolnom kellene, na de kivel? Mert ugye itt nincs semmi.

Szerintem ez benne van a világ legszarabb érzései között amit nem kívánok soha egy férfinek meg nőnek sem, hogy akárhogyan próbálkozol a másik semmit nem érez és élvez.

A párom szerint hülye vagyok, hogy ez elveszi az önbizalmamat, pedig ez volt mindig is egész életemben a félelmem és most be is igazolódott.

Tök semminek érzem magam, hogy egy olyan dolog ami természetes azt én nem tudom átadni a másiknak, nem tudok neki örömet okozni.

Hogyan lehet ezt túlélni ha az ember egy nagy nullának érzi magát ebből kifolyólag?

Tapasztalatokat és segítséget előre is köszönöm mindenkitől!



2016. okt. 2. 11:00
 1/4 Kovács István09 ***** válasza:
Hűha! Lehet hogy ő a túl tág. Ha kétszer nagyobb lennél, akkor sem érezne. Amúgy ha szeret megoldjátok. Van kezed, lábad, nyelved stb..
2016. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt mondod a méreted átlagos. Talán a technikáddal van a gond.

Pl egy vadabb szexnél vadabb behatolásnál az ember jobban megérzi, hogy bent van. Tegyél magabiztosabb mozdulatokat.

2016. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Annyira nem érzem tágnak, azzal szerintem nincs gond.

Elmondása szerint érzi, hogy nem érem el azt a pontot ahol jobban stimulálja neki.

Viszont volt neki egy partnere akinek nagy volt és azzal sem volt jó, az meg fájt neki, szóval a franc se tudja.

Próbálkozni már próbálkoztunk dolgokkal.

Az a helyzet, hogy ő el lenne szex nélkül szerintem durván a haláláig is, szóval mindig én kezdeményeztem és most nem is tudom pontosan ő akarta-e vagy csak belement, hogy kuss legyen.


#2

Technika valóban fontos, mert a 100 meg 1 pózból talán 1 vagy kettőnél érzi is, hogy benne vagyok és élvezi csak épp ez olyan, hogy pár perc és onnantól megint semmi.

Próbálkoztunk, a "vadabb" az jobban stimulálja, viszont én sem vagyok gép, hogy azt a tempót tudjam 10 vagy több percen keresztül.

Az előző partnerei nem nagyon figyeltek oda rá ilyen téren, olyan maguknak jó legyen és ürítés legyen szitú volt.

Szóval ott berögzült nála, hogy keményen dugták vagy ilyesmi és szerintem ezt szokta meg úgymond az idegrendszere, de ez csak egy feltevés.

2016. okt. 2. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden ember más, kérdező. Ebből kifolyólag mindenkivel másképp illünk össze, mind érzelmileg, mind fizikálisan. Szerencsre annyi nő van, mint égen a csillag. Neked csak meg kell találni azt, akivel minden téren összeilletek. Nem lehet leélni egy életet úgy, hogy valamelyikőtöknek nem kielégítő a szex.
2016. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!