Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ezt kezelni úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezt kezelni úgy, hogy senki se sérüljön?

Figyelt kérdés

30-as pár vagyunk, 11 éve együtt, van 2 gyerek.

A kapcsolatunk nem a legjobb, alig töltünk egymással időt, sokszor szex sincs 2-3 hétig, mert elég sokat dolgozunk, ill. a gyerekek menedzselése sem egyszerű (suli, edzések, meccsek stb).


Szóval, ahogy az lenni szokott, megjelent egy 3, nálam (nő). Egy apuka az edzésről, akivel családostul is szoktunk találkozni, jóban vannak a gyerekek és a felnőttek is. Meg a munkánk révén is találkozunk időnként, tök véletlenül.

Pár napja bevallotta, hogy már hónapok óta vívódik, mert ő sem csalta még meg a feleségét és tudja rólam, hogy én sem a férjem, de nagyon vonzódik hozzám és hát náluk sem minden 100% otthon.

Szó-szót követett, és addig-addig dumáltunk róla, míg egyszer csak csókolózni kezdtünk, ami persze nagyon jó volt.

Nem szeretnék tovább lépni, mert amúgy szeretem és tisztelem a férjem, a megcsalást pedig gerinctelen dolognak tartom, de most elgyengültem és nem tudom mit tegyek.


Volt már vki ilyen helyzetben? Mik az opciók?


2016. máj. 31. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..


Olvasd el a válaszokat. Bár ő az ellenkező nem, de neked is ezeket tanácsolná minden értelmes ember. Javítsd meg a házasságod, ne más karjaiba menekülj rögtön. Azt az energiát, amit a másik férfibe fektetnél miért nen a férjedre fordítod? Nem értem az embereket konolyan.

2016. máj. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át, hogy meg lehet e menteni a házasságotok (szerintem még nem késő), és ha igen akkor akarod e. Ha mindkettőre igen a válasz és szereted a férjed akkor egy futó kaland miatt ne tegyél tönkre mindent. Ha az nem fér bele az életedbe hogy a férjeddel minőségi időt töltsetek együtt, akkor egy másik pasi hogy? Ha az emberek fele annyi energiát fektetnének a kapcsolatba mint a megcsalásba akkor sokan nem jutnának idáig. Lehet hogy most ez a pasas az újdonság erejével hat, és vonzódsz hozzá, de nem biztos hogy hosszabb távon jobban jársz.
2016. máj. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Házassági tanácsadó? A közös programok sokat segítenek. Esetleg egy-egy közös randi... de igen, kérdés, hogy akarjátok-e menteni a házasságot.
2016. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tök ugyanebben a helyzetben voltam annyi idős koromban. Kb. szó nélkül belementem ebbe az új, vonzó, izgalmas kalandba.. aztán a szexnél is sokkal tovább jutottunk, és meg is kezdődött a két család felszámolása.

A gyerekemen láttam először, hogy ez nagyon nem frankó dolog.

Szerencsére a feleségemnek volt annyi bölcsessége, hogy nem durvult be.. lassan-lassan meggyőzött arról, mint akit itt fent írt valaki: az az energiát fordíthatnánk a mi családunk újjáépítésére, mert hát nyilván rossz volt, ha ide vezetett.

Nagyon örülök, hogy e mellett döntöttünk.

Nem volt se gyors, se egyszerű.. de nagyon boldog évtized követte.

2016. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tök igazatok van, én is így gondolkodom egyébként.


Viszont mi van akkor, ha már 6 éve tart ez az állapot és már sokszor, sokféleképpen kértem, hogy legyen már vmi változás, hozzuk már vissza a tüzet, a romantikát a kapcsolatunkba, mert én így nem vagyok boldog.


Mindig leokézza a párom, pár napig kedvesebb, figyelmesebb, azután persze megint belekényelmesedik és meló után csak a tévét nézi...


Amúgy szeretem őt, egy tök jó ember, viszonylag jó apa is, sokat foglalkozik a gyerekekkel, viszont nagyon sokat dolgozik és kevés szabadideje van, így tul.képpen rám marad minden egyéb más teendő, talán ez is az oka az állapotunknak.


Időnként lelépünk a gyerekek nélkül is (évi pár alkalommal) 1-1 éjszakára, nagyon ritkán egy külföldi/wellness hétvégére, de ez nekem nem elég, én a mindennapokban is szeretném azt érezni, hogy szeret, imád, szexinek és kívánatosnak tart és ezeket természetesen már sokszor el is mondtam neki, ennek ellenére még mindig ugyanott tartunk.


Magamról annyit, hogy 36 évesen azért pár évet letagadhatok és a 2 gyereket is, konkrétan minden nap kapok szinte bókokat idegenektől vagy kollégáktól, ismerősöktől, tehát nem hagytam el magam, igényes és ápolt vagyok, úgyhogy nem ez az oka az ő viselkedésének.


Annyira jó érzés egyébként újra NŐNEK érezni magam, nemcsak egy házvezetőnőnek, bébiszitternek és ürítőedénynek...


Nyilván nincsenek illúzióim, tudom, hogy a legtöbb pasi csak addig bókol, amíg leimádkozza a bugyit, meg amíg hat az újdonság varázsa :)


1 szó, mint 100: nem akarom elhagyni a férjem, nem akarom tönkre tenni a kapcsolatunkat, sem másét, sem a gyerekeim életét, viszont annyira jó, hogy újra érzem, hogy ÉLEK!!!


A kérdés nyílván elméleti, de van ehhez jogom úgy, hogy mástól kapom meg ezt az érzést? Vagy ez csak úgy tisztességes, ha elhagyom a férjem még akkor is, ha ezt tényleg nagyon-nagyon nem akarom???

2016. máj. 31. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!