Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így az expasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így az expasim?

Figyelt kérdés

8 évig voltunk együtt, élettársi viszonyban, utána ő szakított velem a sok veszekedés miatt és az intimitásnak is teljes hiány volt.

Eleinte könyörögtem neki, de visszautasított, közben még párszor cseteltünk és elmentünk kajálni is. Aztán egy görbe éjszakán elmentem hozzá, és még ő mászott rám és hatalmasakat szexeltünk, de másnap reggel hazaküldött.

Ezek után elkezdtem tojni a fejére és elpakolni a maradék holmijaimat, olyan távolságtartó voltam vele, amennyire csak lehet.

Tegnap bulizni voltam, tudta hogy hol vagyok és épp láthatta, amint 3 másik pasival táncoltam (inkább csak egymás mellett, nem másztam rá senkire), rögtön féltékeny lett és elkezdte tenni magát, hogy mennyi bomba nő van itt, meg hogy hány csaj odavan érte. Nem tudom miért, elég részeg voltam, így megint elmentem hozzá, de ez úttal csak húztam az agyát, ő meg tepert, becézgetett mint régen, meg hogy neki nincs senkije, hiányzom neki, már bánja, hogy a múltkor úgy elküldött. Csók volt csak, ami viszont nagyon jó volt, lassú és hosszú, egymás karjában aludtunk. Amikor kettőnkről kérdeztem, azt mondta, hogy ő most nem akar semmilyen kapcsolatot. Én meg halál nyugodtan felöltöztem és hazajöttem, ő meg láthatóan meg volt sértődve, mert búcsúzáskor még egy puszit sem adott.

Aztán írt egy sms-t, hogy ne haragudjak, de nagyon össze van zavarodva, mellé egy szomorú fej. Nem nagyon tudtam mit mondani, azt írtam, hogy nem kellett volna ott aludnom.


2016. okt. 2. 17:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem, én az ágyban bármit megcsináltam vele, amit csak óhajtott. Tényleg mindent :)
2016. okt. 2. 17:58
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Ribizli vagy, ennyi.
2016. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na, pont ezért.
2016. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem csak a mostanira értem, hanem a 8 év alatt. Elég nagy volt ahhoz a bizalom, így mindenre nyitott voltam.
2016. okt. 2. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Erős szexhiánya volt, de eszébe jutottak a veszekedések. Rájött, mit veszített.
2016. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 omba ***** válasza:

Most éppen nem csináltál semmit az ágyban. Korában meg "az intimitás teljes hiányát" írod.

Kell ő neked? Mert, ha bepiálsz, akkor felmész, ha nem, akkor hiányzik?

Szerintem ne igyál, és akkor tisztábban fogsz látni mindent.

2016. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoktál néha józan is lenni?
2016. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
60%
Úristen hány évesek vagytok...
2016. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!