Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már valakivel, hogy megtetszett neki a párja egyik haverja?

Figyelt kérdés

Csak most derült ki, hogy tetszünk egymásnak. Nem volt köztünk semmi, még arcra puszi sem.

Nem akarok vele találkozni, tudom hogy ez csak egy múló szeszély részemről.


Félek, hogy a páromnak feltűnő lesz, hogy megszűnnek a közös programok.


2016. okt. 2. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Anyám...Hogy sose jó, ami van..
2016. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt egy akivel abszolut kolcsonos volt a kemia elso latasra, tehat igy belepett az ebedlobe, egymasra neztunk.....es mindketten tudtuk, h izzik a levego.


Ennek kovetkezteben nem jarunk ossze, nem dumalunk, ha tudom h valahol ott lesz akkor nem megyek, szoval ennek koszonhetoen 5 eve nem taliztam vele:-))


Vannak hekyes haverjai a paromnak,es nekik nagyon bejovok (ezt kepesek a ferjem elott is nyilvanvalova tenni) de ok csak haverok. Helyesek de csak baratknent nezek rajuk, viszont ezt az egy embert tudatosan kerulom:-)

2016. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szeretném, hogy a párom bármit is észrevegyen ebből.

Nem akarom megbántani, szeretem őt nagyon.

Még csírájában el akarom folytani ezt a szimpatizálást.

2016. okt. 2. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!