Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rossz dolog történt. A barátnőm 1 hónapja kórházba került mellrákkal és sajnos nem sok esélye van. Tegnap egy félre értés miatt minden barátom haragszik rám és ő is szakított velem. Nagyon aggódom érte mert ő életem szerelme és nem szeretném hogy valami baja legyen. Sajnos nem tudok bemenni hozzá a kórházba csak Facebookon keresztül beszélünk de a félre értés miatt letiltott. Azóta nagyon rosszul vagyok nincs erőm semmihez. Már nincs senki akivel beszélni tudnék erről nem érdeklek senkit és érte is nagyon aggódom. Sajnos engem nem nagyon szeretnek a lányok mivel nem vagyok a legszebb eddig három olyan is volt hogy elhitették velem, hogy kellek nekik de a végén nem lett belőle semmi. Nagyon örültem amikor rá találtunk egymásra és ő is életem szerelme csak még mindig benn van elég súlyos az állapota és lehet hogy rontottam neki ezzel a helyzettel. Ha ő nem éli túl vagy nem akar látni inkább meghalnék, mert már se barátom nincs, ráadásul egy lányt sem érdekelnék. Nemrég bevettem 6 Algopyrint és csak várom hogy meghaljak. Mihez tudnék most kezdeni? Kivel tudnék beszélni a problémáimról?

2016. okt. 3. 08:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Elég nehéz helyzetben vagy mint látom,biztos szőrnyen nehéz lehet,hiába irom ne búsulj vagy ilyenek mert lehetetlen,csak azt irhatom légy erös bármi történik nem a te hibád ,de ne akarj meghalni.
2016. okt. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
de sajnos meg fogok mert nem akarom már tovább, hogy éljek mert nem lenne semmi értelme nem találnék egy értelmes lányt sem ha esetleg nem maradnánk együtt.
2016. okt. 3. 08:26
 3/25 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is szinte csak ő van nekem, akivel tudok a gondjaimról beszélni, ő az aki megért, senki mást nem érdeklek.
2016. okt. 3. 08:29
 4/25 anonim ***** válasza:
És nem tudná vele beszélni ?helyre hozni a dolgokat a félreértéseket
2016. okt. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Próbáltam írni neki másik facen de addig is nagyon ki vagyok nem akarok semmit csak meghalni
2016. okt. 3. 08:38
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt az a félreértés ami miatt így kiborult rád mindenki???

Valami nagy bajt csinálhattál! Ne öngyilkos akarj lenni te idióta, ne sajnáltasd magad. Szedd össze magad, kérj bocsánatot! A lány akit szeretsz súlyos beteg, az életéért küzd, te meg csak úgy el akarod dobni az életedet???

2016. okt. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem akarom egyáltalán sajnáltatni magamat. Sajnos nincs egy igaz barátom sem, csak ő van nekem. Próbálom rendbe hozni a dolgokat. Csak már elegem van, hogy senkire sem számíthatok, és senkivel sem tudok beszélni erről.
2016. okt. 3. 08:41
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
#6os vagyok. Ráadásul súlyos betegen a lány akit szeretsz kórházban van, de te itt nyávogsz h "ráadásul egy lányt sem érdekelnék".. Gratulálok
2016. okt. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Az oké hogy csak ő van neked. De miért szakított veled??
2016. okt. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Azt egyelőre nem mondom itt el de félre értés az egész
2016. okt. 3. 08:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!