Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm havonta céges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm havonta céges buliba jár, hajnalban ér haza, most meg megy az egész banda egy kibérelt wellness hotelba,2 napos, úszómedencés eszem, iszom party, nem akarom eltiltani, de picit sok ez nekem, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy médiaügynökségnél dolgozik, és nagyon jó a csapatuk, szeret ott melózni, havonta van buli. Eleinte még én bátorítottam, hogy menjen menjen, de most már picit átesett a ló túloldalára. 27 évesek vagyunk, 4 éve együtt. Nem akarom semmitől sem eltiltani, csak szar érzés.

2016. okt. 4. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Ne aggódj, valószínű már megvolt neki a komplett cégvezetés, kollégák, a személyzetisek, az asszisztensek, a gazdasági osztály de még a karbantartók is leápolták az ilyen bulik alkalmával. Szóval nincs mitől félned.
2016. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen barát/barátnö kapcsolatban miért okoz ez neked gondot? Nem vagytok összekötve.
2016. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
23%
Igazat adok az egyesnek, akit leakart szopni, megakarta, hogy dugja, azzal már megvolt neki.
2016. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

nem bízol a párodban?


nyugodj már meg.. a munkája miatt megy el, ide vagy oda, és nem azért, mert annyira rühelne veled lenni!


valahogy úgy érzem, hogy kettős érzés van benned:

1. rossz, hogy nincs veled, ez alap 2. féltékeny vagy rá, mert ő megy ide, meg oda


"havonta jár" ergó gondolom havonta egyszer! ez miért olyan sok??

egy évben 12 ilyen alkalom, hűűű.. bele ne haljál azért, mert pl. 24 napot nincs veled!


nőj fel

2016. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
ui.: ha választás elé állítanád, vigyázz, lehet hogy te húznád a rövidebbet
2016. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A havi bulikkal nincs gond, de ez a több napos medencés bebaszós, bulizós, bikinis buli rossz érzésekkel tölt el.
2016. okt. 4. 20:24
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan melyik cégnél dolgozik? Tudod, épp munkát keresek. :D
2016. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

Nem akarok vészmadár lenni, te ismered a barátnőd, de nekem az exepasim azért járt állandóan csapatépítóre, mert belezúgott az egyik kolléganőjébe és kavarni akart vele... Mondjuk ha a barátnőd helyében lennék nem is lenne kérdés, hogy nem megyek, mert nem is tudnám jól érezni magam a párom nélkül.

Mit tehetsz? Beszélj vele erről, mondd el az érzéseid. Ha fontosabb neki a buli, mint az, hogy te ne érezd magad rosszul, akkor inkább menjen is, de vissza már ne!

2016. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Én tuti meglesném,és szerintem már tuti meg is csalt
2016. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én munkahelyemen is elég jó a csapat, sokszor spontán megyünk el kocsmázni vagy moziba. Igaz, párok nincsenek eltiltva, akinek van az néha hozza magával. Te találkoztál már a kollégáival? Lehet, hogy az kicsit megnyugtatna.
2016. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!