Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm havonta céges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm havonta céges buliba jár, hajnalban ér haza, most meg megy az egész banda egy kibérelt wellness hotelba,2 napos, úszómedencés eszem, iszom party, nem akarom eltiltani, de picit sok ez nekem, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy médiaügynökségnél dolgozik, és nagyon jó a csapatuk, szeret ott melózni, havonta van buli. Eleinte még én bátorítottam, hogy menjen menjen, de most már picit átesett a ló túloldalára. 27 évesek vagyunk, 4 éve együtt. Nem akarom semmitől sem eltiltani, csak szar érzés.

2016. okt. 4. 20:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
Inkább örülj, hogy normális munkahelye van.
2016. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Mi az, hogy egyesek nem tudjak jol erezni magukat a parjuk nelkul meg tuti azert megy el mert massal akar dugni, lol mik vannak :D Alap, ha birom a munkatarsaimat, jo a csapat, akkor szivesen szorakozom veluk, nem tudom, miert kene csak es kizarolag a parommal jol ereznem magamat es miert jelentene ez automatikusan megcsalast.

Elkepeszto milyen kapcsolatok / emberek vannak :D

2016. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
utolsóval értek egyet...
2016. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem is értem, 27 éves férfi hogy problémázhat ilyenen.
2016. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Komám én úgy csináltam hogy elmentem vele pár céges bulijára. Ottalvós is volt na ott szemét mòdón lerészegedtünk:)
2016. nov. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
7-es válaszolónak: Nem véletlen, hogy az expasid megcsalt, ha szerinted két ember, ha együtt van, külön már nem is érezhetik jól magukat. Minden normális férfi menekül az akaszkodós fajtádtól.
2017. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!