Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi fotód van az exedről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi fotód van az exedről? Normális ha kapcsolatban élsz mellette még is mappáid vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Harmonikus,szuper a kapcsolatunk de ez a fotó probléma egyre inkább érzem árnyékolja.

A párom exe egy igazi kígyó,sajnos rengeteget kavart a kapcsolatunk elején.Sőt most is fel-fel bukkan.

A párom gépét nem igazán használjuk,de most elővettük ismét és rengeteg fotó van az exről,ezeket láttam már régebben is,el is mondtam,hogy engem rettenetesen zavar,bánt megalázónak tartom,hiszen tudja mennyire gyűlölöm a sok rossz miatt.

Ma megint belenéztem látom semmi sem lett törölve...

Nem azt kértem,hogy a nyaralásos fotókat törölje(azzal kiegyeznék:emlék) csak azokat amiken egyedül a nő van.

Felajánlottam,hogy írja ki cdre és tegye el a garázsban.Persze semmi nem lett abból sem.

Ezt én lihegem túl vajon vagy tényleg "gáz"?

Zöld kéz megy,köszönöm a válaszokat!


2016. okt. 5. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van kb ot kepem elmentve, de nem szoktam nézegetni. A barátomnak nem is tudom, hogy van-e, de a gépén sosem láttam.

Szerintem ha van kép, de csak mint egy régi emlék, valahol nem szem előtt, azzal nincs gond, nem töröltethetjük ki a másikkal a múltat.

Számomra ez akkor lenne zavaró, ha folyton előkerülne, de ilyen meg nem is tudom, hogy történhet, ha tiszteletben tartjuk a másikat és nem kutakodunk a gépében.

21/L

2016. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem kutakodás után derült ki,hanem kerestem a mappák között és így lettem figyelmes rá.

Nyílván pár fotóból nem csinálnék semmiféle ügyet (bár most sem szóltam neki semmit)

De itt nem pár fotóról van szó hanem pár százról amin egyedül a nő szerepel.

Tudom nem nézegeti,de engem rettenetesen bánt és idegesít. Lehet,hogy nem ilyen érzésekkel állnék a dolgokhoz ha nem okozott volna rengeteg kellemetlenséget a kapcsolatunkban a nő,ha semleges maradt volna. Nem tudom.

Úgy érzem,hogy ez egy teljesíthető kérés lett volna,hogy írja ki és menjen a garázsba akkor neki megmaradnak a fotói nekem meg a lelki békém de mivel ezt sem tette meg úgy érzem alul maradtam az exel szemben így évek múltávan is.

2016. okt. 5. 11:35
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezzel van a gond szerintem,hanem hogy fel-felbukkan az ex és az, hogy a párod előtt emlegeted, hogy mennyire utálod az exét. Egyszerűen beszédtémába sem szabadna kerülnie exeknek szerintem! Azontúl, hogy pl igen jártak 1-2évig.
2016. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem említem neki soha,nem szoktam azt sem emlegetni,hogy utálom.

A fel-fel bukkant úgy értettem,hogy nem kettőnk között beszédtémaként bukkan fel hanem minden féle mondva csinált dolkokkal ő maga jelentkezik az életünkben újra és újra. Pedig mi a párommal 2éve együtt vagyunk. A szakításuk óta pedig értelem szerűen több mint két év eltelt.

2016. okt. 5. 11:56
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg kérdezz rá, hogy miért annyira fontos neki, hogy a gépén legyenek a fotók és nem kiírva, vagy hogy őt nem zavarná-e, ha a te exeidről is feltennéd a fotókat, ha már közös a laptop.
2016. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Én a fényképeket évenként külön, azon belül is csoportosítva eseményenként mappákban tárolom. Soha semmit nem törlök. Emlékek, megtörténtek. A múltat nem lehet kitörölni úgysem. A párod gépén miért zavar ez téged? Nem az éjjeli szekrényre tette ki, nem naponta nézegeti őket.


Ha ezt megalázónak tartod, akkor veled van a baj, és igen, "túlliheged".

Eleve miért használod a másik gépét. Neked nincs?

2016. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De van nekem is saját gépem!

Nem tombolok a dühtől ezek a fotók miatt,azért ne arra gondoljatok!:)

Nem idegeskedem különösebben rajta,főleg,hogy látom abszolút kívülállók véleményét is.

Nem fogom hagyni,hogy ez a dolig mérgezzen egy amúgy jó kapcsolatot.

Köszi mindenkinek!

2016. okt. 5. 12:33
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha törölve lett, ez már tárgytalan. Nekem is vannak képek exekről, az életem részei voltak, nyilván nem dobom ki.
2016. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

"Nem idegeskedem különösebben rajta..."

Ha ez igy lenne ez a kérdés nem lett volna kiírva....

De szerintem is túlliheged...

2016. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Lihegi a franvokat túl. Nálam is volt ilyen, az exqrva kavart,pasi meg terelt, holott együtt voltak titokban.

Jó, tudom, ma a kihasználás a normális, de akkor is :DNekem nincs róluk képem, semmim. 2-vel ismerősök vagyunk, nagy ritkán dumálunk fb-n, az egyik németül tanul, néha segítséget kér.

2016. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!