Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne utáljuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne utáljuk egymást mielőtt haza jönne?

Figyelt kérdés

1 hét múlva indul haza a párom, 4 éve külföldön dolgozik, 6 hetente találkoztunk eddig, most 2 hete ment vissza Németországba és összeszoktunk veszni, már nagyon nem bírjuk a távolságot és ez felőröl minket,a kapcsolatunk is a szakadék széléről kezd vissza állni.

Nem tudom miért van ez hogy eddig 6 hetet vártunk türelmesen, most meg ez az 1 hét is annyira nehezen telik.


Hogyan próbáljam ezt leküzdeni???


Magamon is észrevettem ha összeveszünk, én érzékenyebb vagyok sokkal mint eddig, és sírni is szoktam, eddig dühöngtem lázadoztam most meg mint egy kisgyerek aki nem kapja meg a régóta várt ajándékot.



24L párom 29


2016. okt. 5. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Tudatosítsátok, hogy csak jót akartok egymásnak.

Ezután nem lesz baj.

2016. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A lényeget kifelejtettem hogy végleg haza jön :-)
2016. okt. 5. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"A lényegre" összpontosítsatok akkor. :)
2016. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég gyakori és normális jelenség a távkapcsolatnál, főleg hogy fiatalok vagytok.

A jó pont az, hogy hazajön végleg és még így menthető a dolog.

2016. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg azért lehet ingerült a kérdező, mert végleg hazajön, és nem tudsz félrekettyinteni. :D Sorry, csak vicceltem. Amit az első ír, jó ötlet, plusz vigyetek új ingereket a kapcsolatba, hogy legyenek új élmények. Nem szexre gondolok most elsősorban, az gondolom úgy is jó.
2016. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj már meg kibírni 1 hetet ha egyszer végre hazajön végleg. Aztán majd elválik mi lesz.
2016. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!