Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remelem nem jol sejtem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A parommal 5eve vagyunk egyutt, 4 eve lakunk egyutt. Van egy 2 eves kisfiunk. Sajnos aok problema volt 1,5 evvel ezelott a kapcsolatba. Nem ugy viselkedtem nagyon sokszor ahogy kellett volna, mondhatni eluztem magam mellol.. Egyenesen egy masik no karjaiba aki nen mellesleg gyerekkori ismrosom volt.. Akkor meg Anyuekkal laktunk egyutt, mikor megtudtam. Es o ugy jott akkor haza is hogy titokba ugye megcsalt. Elozo heten mielott kiderult volna negbeszeltuk h a kovetkezo szabadnapjan elmegy. Csak hat en ezt elobb megtudtam es nyilvan akkor elment. 2 het mulva ujrakezdtuk. Belattam en is sok mindenbe hibas voltam kozos gyerekunk is van stb. Ennek mar masfel eve es egyutt vagyunk jelenleg is. Bar azota nagyon megvaltozott. A szuleimmel nagyon megromlott a kapcsolata. Apuek nem tudjak elfelejteni neki amit tett... Anyam egyatalan nem. A szia szian kivul semmit nem is beszelnek. A parom sem trsz semmit sajnos annak erdekeben hogy ez megvaltozzon. Meg talan o hordja fenn az orrat bar nem tudom mire. Es tobbszor tett emlitest hogy mindenkinek segitenek a szulok (lakas vagy barmi) es nekunk nem. Hozzateszem az en szuleim nagyon jo anyagi korulmenyek kozott vannak, es meg a mai napig segitenek. Lehet nem anyagilag es lakassal de en ezt mint a lanyuk nem is varom el rs nem is kernem. Rosszul esik hogy a parom meg kb elvarja!? Mert ugyan o mondja hohy nem kell neki senkitol semmilyen segitseg megis felhozza. Tehat nem h tiszteletet adna a szuleim fele es halas lenne hogy mellettunk allnak mrg a tortentek ellenere is ezt csinalja.

Szomoru de lehet hogy azert van velem hogy majd Apu tol egy lakast vagy barmit?

Bar nem ugy nez ki a dolog. Alberletbe elunk amit tud megad nekunk stb.. csak sajnos ezek utan ami mar nen az elso megfordul a fejembe.

Nagyon koszonom hogy vegig olvastatok es elorr koszonom a normalis valaszokat.

Szep napot!


2016. okt. 5. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem, hogy azért lenne veletek, mert lakást vár. Csak mondogaja, mert támogatást vár, de csak lelkileg. A férfi sem gép, neki is kell a pozitív visszajelzés. Nekünk sem vettek semmit a szüleink, mert nem is tudtak. Ma már inkább én támogatom őket.

A megcsalásnál minden tönkrement. Ti tudjátok, hogy mindketten hibásak voltatok, és ezt szerintem képesek is vagytok feldolgozni, és túllépni rajta. De amíg egymással folyamatosan beszéltek, addig a szüleiddel nem. Így esély sincs a bizalom helyreállítására. A szüleid szerint, csak ő a hibás, hogy megcsalt. Megértem őket. Ha valaki az én kis hercegnőmet, okkal, vagy ok nélkül megbántja, azt elásom a kertben. És nem érdekenek a kifogások. Na most a szüleid is így vannak ezzel. Apádnak te vagy a kicsi hercegnője, és mindig is az maradsz. Te megbocsátasz, de ő soha. Idővel beletörődik, ha nem "bakizik" többet a párod, de ennél többet ne várjál tőle.

A dac meg már sok kapcsolatot tett tönkre. Ezt a párodnak is tudnia kéne...

2016. okt. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Irj ram mert ha igy folytatod szetfogtok menni par even belul.

Remelem komolyan veszed de ha neked mar mindegy, ne irj ram. Csak olyanoknak segitek akik igazan vagyjak a jot.

2016. okt. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt mindenkit lepontoznak, de azert leirom:


Elso, engem az ex ferjem megcsalt o ilyen csaladi kedvenc volt, mindenki imadta es o is az en csaladomat. A lenyeg h a szuleim imadnak engem, de amikor megtudtak, h megcsalt elkezdtek a dolgot racionalizalni (en dobtam ki, o nem akart valni) es mivel ok senkit nem itelnek el, igy a mai napig osszejarnak a volt ferjemmel.


Azota a volt ferjem bemutatta nekik az utanam kovetkezo feleseget, aztan vegigasszisztaltak a legutobbi valasat, ismerik a legujabb nojet (aki ferjnel van) es a Nagyim az egyetlen aki azt mondta, h a volt ferjem be nem teszi a labat a hazba tobbet, mert o bantotta az o kis unokajat.


Egyebkent az ex ferjemmel haverok maradtunk, szamithatunk egymasra, merges sem vagyok ra, sot de iszonyu rosszul esett, h a szuleim nem ereztek ugy, h felem kene lojalisnak lenniuk, mikozben imadnak es en is oket:-)

A tesom, aki a vilag legnagyobb bigottja (azaz szive szerint elasna mindenkit aki megcsalja a parjat) o is osszejar a volt ferjemmel sorozni, mert szte jofej es nincs ezzel baj:-)))


A jelenlegi ferjemet is szeretik, de nem all kozel hozzajuk (nyelvi kulonbseg is nyilvan), szoval nem s legkellemesebb erzes:-))


30/N

2016. okt. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!