Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek egy picit, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek egy picit, szerintetek belém tudna szeretni?

Figyelt kérdés

2 hete járok a barátommal , előtte kb 8 hónapja nem volt senkim nem szexeltem meg semmi!

SAJNOS, miután összejöttünk egy héttel rá lefeküdtem, a barátommal. nagyon felhúzott, nem bírtam magammal! ő folyamatosan azt mondja nekem , hogy szeret, és miután lefeküdtünk beszéltem vele ,és azt mondta , hogy nem csak arra kellek neki hisz ő szeret. , de kb éjjel nappal kapja az sms-eket (nem tudom , hogy kitől) szal' szinte folyton a telefonján lóg, úgy értem , hogy foglalkozik velem, meg minden, de annyi sms - t én nem kapok 3 nap alatt amennyit ő 1 nap alatt! meg most láttam , hogy a volt barátnője képe alá azt írta ki 4 hónappal ezelőtt , hogy szeretlek 4 ever , és most pénteken azt írta ki, (mikor már együtt voltunk) hogy az utolsó comenntbe ezt írtam , szeretlek 4 ever. most meg nem vagy velem! és szomorú meg sírós fejek! :S a a volt csaja most a saját rokonával jár, és a barátom beszélt erről a lányról mikor még nem voltunk együtt és nem is nekem hanem a közös barátunkkal csak én is hallottam , hogy ezt mondta: most már nem szeretem egy nagy p-csa! (de am komolyan megvan rá az oka hogy ezt mondja,és a szemébe is megmondta szal' nem csak a háta mögött nagy a szája! )

tehát van esély arra , hogy megszeret? meg félek attól , hogy csalódni fogok , félek mert túl könnyen adtam meg magam!

mikor legelőször találkoztunk tök rendes és aranyos volt, mikor lefeküdtünk az is jó volt, kedves volt, mikor fellépek msn-re már rögtön ír nekem, jah, és már bemutattam itthon a szüleimnek, mert megkérdezte , hogy mikor akarom őt bemutatni erre én mikor akarod, aztán rá 2nappal bemutattam mert úgy alakultak a dolgok!

és nem tudom mennyire számít ez , de sok barátom szerint jó ha megengedi , hogy kiszívjam a nyakát,(nem tudom miért, ők azt mondják)

én egy 16 éves lány vok ő meg egy 19/f

és múltkor találkoztunk én meg kérdeztem , hogy milyen volt a napod erre ő bonyolult mert egy lány meg mondta neki , hogy szereti erre én meg azt mondtam , hogy nekem már van barátnőm sajnálom! szal ' ilyeneket mond nekem, ááhh...

de múltkor megkérdezte tőle a barátnőm , hogy mit gondol/érez irántam, és azt mondta neki , hogy szeret!

jajj.. lehet , hogy tökre hülyének tartotok , de sosem voltak jók a kapcsolataim, nem féltékeny vok , mert nem hanem csak félek, komolyan, tegnap olvastam a beírást azt a kommentet és egész nap ezen járt az agyam!



előre is köszi a megnyugtató válaszokat!


2010. ápr. 25. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:

A fiúdnak kell egy biztos kapcsolat(Te lennél az)!

Viszont nyakamhoz a rozsdás bökőt,ha végleg lezárta a régi kapcsolatát!Nem könnyű!Természetesen megállapodhat melletted,de most még elképzelhető hogy visszatáncolna a régihez,ha lehetőséget kapna tőle!Ezt gondolom én!

2010. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy 2 hetes kapcsolat még is mit vársz tőle? Nem lehet azonnal iszonyatosan szerelmes beléd, pláne ha még kísérti a múltja! Az, hogy hirtelen felindulásból azt mondta, már utálja az exét, az nem azt jelenti hogy igazából is így van. A lelke mélyén attól még szeretheti nagyon is... Lényeg a lényeg, mi itt úgysem tudjuk kitalálni mit érez és mit nem. Ha ennyi sms-t kap kérdezd meg hogy kitől, ha mond valamit, kérdezd meg beleolvashatsz e. (Én párom is volt hogy egész nap a telóján lógott, azt mondta egy haverral sms-ezik, nehezen hittem el, megkérdeztem elolvashatom-e, odaadta, elolvastam, és tényleg vele... ennyi). Ha nem hagyja nyugodtan verd ki a dilit, hogy ez neked mennyire nem esik jól stb, elvégre te vagy a barátnője, tudtoddal még nem más!

Ezt leszámítva szerintem túl gyorsan akarsz mindent. Tény hogy nem kellett volna hagynod magad első próbálkozásra, hagy epekedjen csak kicsit utánad, de amíg melletted van, addig próbálj benne bízni, és hagy időt arra hogy kialakuljanak az érzései, ne telepedj rá az olyan kérdésekkel, hogy "szeretsz?".

2010. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!