Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tetszem neki? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? A korkülönbség sem lehet akadály?

Figyelt kérdés

Én 14 éves vagyok, a srác meg 20.Kosáredzésen mindig találkozunk, és mostanában egyre kedvesebb velem.Például: mosolyog rám, meg ha nem is vagyok egyedül csak nekem köszön és akkor is mosolyog.Tudom a következő példából nem igazán lehet következtetést levonni, de a myvipes adatlapom is nézegeti.Meg alapból feltűnően kedves velem.

Én már arra is gondoltam, hogy azért nem jön csak oda hozzám, mert úgy érzi, "zavarna", mert a barátnőm is elkísér edzésekre.Legközelebb nem hívom el a barátnőmet, így remélem beszélünk majd egy kicsit. Ti mit gondoltok erről?


2010. ápr. 25. 10:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, hiszen ugyanabban a helyzetben vagyunk, és remény nekem, hogy neked jól működik ez a kapcsolat.:D Ha összejönnénk, és tudnám, hogy szeret akkor a szexnek sem lenne akadálya, mert végülis nem csak az számít, hogy az ember hány éves, hanem a szellemi fejlettség a fontosabb.Legalábbis én így gondolom.:D
2010. ápr. 25. 17:28
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak 6 év, az nem is sok.Kezdjetek bele, de azért szerintem ne azonnal add oda magad neki, hanem várj egy kicsit, hogy tényleg megbizonyosodj, hogy nem csak lefektetni akar.Sok szerencsét :D
2010. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató választ:))remélem, hogy minden rendben lesz és tényleg nem csak a szex miatt kellek neki.Majd kiderül:)Holnap edzés, már alig várom:D
2010. ápr. 27. 18:52
 14/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:D

Szívesen.Majd írd meg ha akarod, hogy lett-e valami a dologból.Amúgy én is 14 vagyok most éppen egy 25 éves sráccal.Még nem jöttünk össze de csók már volt és nem csak egy.Nem próbált lefektetni, sose utalgat rá.Úgyhogy én megbízok benne.Tudom ez egyeseknek sokkoló lehet, de én nagyon szeretem Őt és megbízok benne.

2010. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A korkülönbség akadály. 14évesen teljesen mást és máshogy vágysz, mint egy 20 éves, teljesen más a gondolkodás módotok is. Később, felnőtt fejjel ilyen korkülönbség már nem lenne problémás, mivel a gondolkodásmódotok közeledne egymáshoz és nem lenne köztetek a korból adódó szakadék, de míg ő most fiatal felnőtt, te még majdhogynem gyerek vagy. Te már érdeklődsz a fiúk iránt, biztosan rengeteg romantikus gondolatod is van, ami csodálatos dolog, ám ő most van abban a korban, mikor hajtja a lányokat és kiéli a vágyait, mikor próbálkozik komolyabb kapcsolatokkal korabeliekkel, de még nem nyugodott meg eláéggé egy stabil kapcsolathoz, és nem fogja tudni azt nyújtani, amit te szeretnél.

A beszélgetés ettől függetlenül jó ötlet. Mutasd meg neki a világod, érezd jól magad a társaságában, de még moly párkapcsolatra nemigen van esélyetek, legyen inkább csak barát, és majd elválik ha már te is 20 körül jársz, hogy tényleg lehet-e ebből valami.

2010. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó 2 válaszoló!


Mindkettőtök érveivel egyet kell, hogy értsek.Egyrészt, hogyha megértjük egymást akkor mehet, viszont, hogy egy 20 évesnek teljesen más a gondolkodása és más neki a fonsabb, mint nekem.Egyelőre csak ezekből a jelekbők merek arra következtetni, hogy tetszem neki, de ez sem biztos, így nem is szeretném túlzottam beleélni magam ebbe a helyzetbe...Lehet, hogy csak félreértettem őket, mert a mai edzésen semmi sem volt.Amikor a többiekkel voltunk akkor köszönt nekünk, ennyi.Elég szomorú vagyok most ez miatt, de tényleg lehetséges, hogy az én felfogásomban van a hiba és félreértettem a srácot..

2010. ápr. 28. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!