Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom folyton azt feltételez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyton azt feltételezi rólam hogy hazudok neki. Miert?

Figyelt kérdés
Előfordult hogy este olyan fáradt voltam hogy elaludtam miközben SMS-eztunk, és másnap felhívott és veszekedett velem hogy milyen csúnya dolog volt hogy nem köszöntem el, és hazugság hogy elaludtam. Néha felhív hogy megkérdezte hogy mibe hazudtam eddig neki, meg hogy hűséges voltam-e. Ez már elég idegesítő, mert soha nem hazudtam neki eddig, akar hányszor le ellenőrizte a telefonom soha nem volt benne semmi olyan (és nem azert mert kitoroltem). Miért csinálja ezt? Azt mondja nem féltékeny mert jó pasinak tartja magát, csak érzi hogy hazudok neki.
2016. okt. 7. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem nem jó pasi és nincs önbizalma ráadásképpen féltékeny csak nem mondja el neked

birtoklási vágya túl nagy

ha hagyod magad akkor egyszer arra ébredsz h nincsen barátod munkád semmit mert teljesen bezár elzár

2016. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem jo pasi, hanem szimplan egy onbizalomhianyos paraszt gyoker.
2016. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki magából indul ki!


Tehát el lehetne azon gondolkodni, ha téged azzal gyanúsít, hogy hazudtál neki, ami ugye nem igaz, akkor ott nagy valószínűséggel neki van takargatni valója.

2016. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

"Néha felhív hogy megkérdezte hogy mibe hazudtam eddig neki"

Na, tőlem egyszer lehetne csak ilyet kérdezni, másodszorra már nem lenne alkalma. Meg mi az, hogy időnként ellenőrzi a telefonodat? Akár mit hisz magáról, ez egy betegesen féltékeny csóka.

2016. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Birtokolni akar téged, mint egy díszt a polcon.

Menekülj, mert ez csak rosszabb lesz.


Sőt, később valószínű, hogy az önbizalmad is lerombolná, megcsalna, stb.

Az ilyen típusú emberek ezt csinálják.

2016. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miben jó pasi egy elmebeteg, satnya kis pöts?És még buta is....ezen már általánosban túlestünk:


[link]


Megkérdezi a (szerinte) hazugot, hogy miben hazudott?????

2016. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
ő hazudik. ez biztos ilyen esetekben. valszeg meg is csal. figyelj rá oda...
2016. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ez velem is volt, aztán kiderült, hogy a barátom félévig egy másik lánnyal csalt..valószínűleg itt is ez lesz a helyzet
2016. okt. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fish1 ***** válasza:

Ahogy már írta valaki előttem:

önbizalomhiány, féltékenység, birtoklási vágy.

Elmondanám neki, hogy a bizalom a kapcsolat egyik alapköve, és ha nála ez nem működik, akkor viszlát. Így csak taccsra vágja az egész kapcsolatot. Már amennyire kapcsolatnak lehet nevezni egy ilyet.

2016. okt. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért feltételezi, mert magából indul ki. Nekem volt egy nagyon hazudós párom, ő gyanúsított folyton azzal, hogy biztosan hazudok neki. Később minden stiklije kiderült. Nálatok is valami hasonló lesz.
2016. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!