Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert az idosebb noknek tetszem folyton?

Figyelt kérdés
28f vagyok es tegnap egy klubba megismerkedtem egy 45eves novel. Par evet letagadhat, el se hittem a korat. Beszelgettunk sok mindenrol es kajak mondja, hogy nem is erti, hogy nincs senkim. Neki allt bokolni, dicserte a dzsekim, bakancsom a ruhazatom, hogy szerinte vagany, stilusos stb. Tok jol esett amugy. Es zarora volt aztan felhivott a lakasara amit elfogadta. A szexet nem engedte, de minden mas volt. Es ott is mondogatta, hogy nem erti, hogy miert nincs senkim. 26.5 eves koromba szinten egy 46 eves novel hozott ossze a sors. Iszogattunk, dumaltunk, tipi tapi, csok volt de szex nem, de 1 het mulva igen. Parszor talalkoztunk. Mind2 nô valas utan van vagyis a tegnap az folyamatban van, de van mar szeretoje rajtam kivul. Na de a 22-28 eves nők le se szarnak. Kicsit bosszant. Komoly kapcsolat nem fog lenni nyilvan, megis 28 vagyok o meg 45.
2016. okt. 1. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Biztos cuki babapofid van!
2016. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 omba ***** válasza:
41%
De miért azon bosszankodsz, ami nincs. örülj annak, ami van.
2016. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

Ki vannak éhezve. Újra szinglik. Ilyenkor bárki jó nekik.

Ki akarják élni magukat mielott vegleg utott az orájuk.

2016. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tehat, ha barki jo nekik akkor nem is tetszem annyira nekik? Kamuznak?
2016. okt. 1. 21:32
 5/18 anonim ***** válasza:
34%

4#

Benne van a pakliban.

Ők most abban a korszakban vannak amit a pasiknál kapuzàrási pániknak nevezunk. Ilyenkor szinte bárki jöhet.

2016. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon jo! Akkor nem is nezek ki jol! :D
2016. okt. 1. 21:41
 7/18 anonim ***** válasza:
Küldjél képet privátba, megmondom mi a baj.
2016. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem kuldok kepet.
2016. okt. 1. 21:43
 9/18 anonim ***** válasza:
velem is ez van használd ki az alkalmat haver
2016. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jófejek vagytok! :D Amúgy szerintem 40 évesnek néznek, és azért van ez!
2016. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!