Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom beleszól, hogy sört iszok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom beleszól, hogy sört iszok?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. A párom szerint úgy iszom a sört mint más az üdítőt. Ami igaz is talán mert napközben mindig elfogy 1-2 doboz csak úgy, étkezések mellé is bontok. Nagyon szeretem az ízét.

A páromnak a mennyiségen kívül magával a sörrel is baja van, szerinte az a férfiak itala. Ehhez képest ő sosem issza, most akkor az ő logikája szerint ő nem is férfi.

Mit tegyek, hogy békén hagyjon végre?


2016. okt. 7. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

őszinte érett kommunikációval sok minden megoldható


plusz azzal, hogy elfogadjuk a másikat, és nem akarjuk megváltoztatni és nem akarunk beleszólni az életébe

2016. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Azert naponta 2 doboz sor noi szervezettel szamolva mar eros alkoholizmus kezdetenek gyanujat jelentene nekem.
2016. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Férfi ital, női ital, ez hülyeség, de nagyon zavarna, ha a párom minden nap meginna 1-2 sört + még az étkezések mellé is. Én ezt férfitól sem tolerálom.
2016. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Alkoholmenteset is szoktam inni. Nem az a lényeg hanem az íze. Ennyi erővel ő meg ne igyon állandóan kólát.
2016. okt. 7. 22:15
 5/13 anonim ***** válasza:

Két kérdés:


1. alapvetően milyennek találod az életed? Élvezetesnek, vagy sanyarúnak?

2. a párod előtt (illetve hát a legelső fiúd előtt) is ittál, vagy csak azóta, hogy összejöttél vele?


(A harmadik az lenne, hogy izzasztó helyen dolgozol-e, de ez - gondolom - kiesik.)

2016. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 fru_ ***** válasza:
82%
kb nem tehetsz semmit. Amikor összejöttetek is így iszogattad? Mart akkor szava se lehet.
2016. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha minden nap iszod az elég zavaró lehet,mert büdös tőle a szád.Én is szoktam inni,de max havonta egyszer. 38/N
2016. okt. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Baromság hogy férfi ital. Néha jól tud esni főleg nyáron. Az hogy minden nap iszik valaki az számomra gáz. Legyen az nő vagy férfi.
2016. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálam is 1-2 volt az elején, utána 10 évig vedeltem. Utána letettem, most kb 8 doboz/év az adag. Ha csak az íze a lényeg, akkor igyál inkább mentest. A hapid meg valszeg nem szereti, hogy folyton sörszagú a barátnője és csókja íze keserű.
2016. okt. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Titusztitusz ***** válasza:
6%
A párod helyében én sem lennék elragadtatva attol,ha NŐ LÉTEDRE sört iszol...Egyszer-kétszer szólnék érte,aztán ha nem lenne foganatja a kérésemnek,habbozás nélkül dobnálak...Csak pusztán emiatt...Ritka gusztustalan dolog az,ha egy nő sört iszik...Rettenetesen kiábrándító látvány...
2016. okt. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!