Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmesek vagytok a házastár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagytok a házastársatokba? Úgy is házasodtatok össze? Szerelmesen? Ellenpéldákat szeretnék hallani. és érveket h miért nem szerelmesen. Vannak-e olyanok egyáltalán.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Hát én nemhiszem, hogy sok ellenpélda lenne, bár biztos van, aki a másik pénzére utazik! Én viszont biztos nem vennék el olyat, akit nem szeretek!
2010. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A volt anyósom azt mesélte a férje szerelmes volt és átment szeretettbe nála de ő pl soha nem volt szerelmes csak szerette szeretetből és mai napig szerettből szereti.30éve házasok!
2010. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elsőnek üzenem szó nincs pénzről
2010. ápr. 25. 12:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan házaspárt, akik úgy házasodtak össze, hogy előtte évekig ismerték egymást, barátok voltak, sok mindenen keresztül mentek együtt. Aztán végül összejöttek, hiszen a szex is működött közöttük. Igazából kétlem, hogy komoly szerelem lenne emögött, sokkal inkább szeretet és tisztelet a másik iránt, valamint a racionális gondolkodás. Jól működik a házasságuk. (elmondásuk szerint)
2010. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és szerintetek megéri igy házasodni?
2010. ápr. 25. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Komoly párkapcsolatban élek, és sokszor én is úgy érzem elmúlt a szerelem. Persze a szeretet az megmaradt.

Bennem is többszőr megfogalmazódik a kérdés, h érdemes e így házasságot kötni..Nem tudom. Az bizos,hogy a szeretet is nagyon erős, viszont a szerelem is szinte annyira fontos..

2010. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én 7 éve vagyok a párommal,sose voltam belé szerelmes csak szeretet volt és van,még csak nem is tetszik külsőleg de jól elvagyunk,azt mondja hogy ő szerelmes,össze is fogunk házasodni,nekem az számít hogy rendes legyen és fogadjon el úgy ahogy vagyok,sajnos a szerelemben és a szépfiúkban csalódtam.Mellesleg a szüleim is úgy élnek együtt már 29 éve hogy sosem voltak szerelmesek egymásba,csak szeretet volt és van. Szerintem azért van sok válás mert sokan a szerelemre esküsznek aztán csalódnak.
2010. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem amit általában szerelemnek neveznek, a nagy lángolás addig tart, míg kicsit is nem a mienk a másik. Onnantól meg szeretet, törekvés, hogy elfogadjuk, segítsük a másikat, megértsük egymást. Nálunk már nincs a nagy kezdeti láv, látjuk egymás hibáit és agyára is tudunk egymásnak menni. viszont egyre jobban és jobban összetartozunk, mindig van hova fejlődni, igyekezni, hogy még jobb legyen együtt. tény viszont, hogy csak vannak pillanatok, mikor úgy nézünk egymásra, hogy húde:) Szerintem ez is szerelem, meg a 30éves házasoké is ha tényleg úgy érzik hogy jól megvannak, csak már másféle. valamiért csak bele mertek vágni :) én rózsaszín ködben nem is mernék házasodni.
2010. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!