Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülők! Mi a hosszú párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Mi a hosszú párkapcsolat titka? Azok válaszát várom, akik már tinédzserkoruk óta együtt vannak a nagy Ő-vel. L/17

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Ez nem az a témakör sorry.

Amugy szerintem ilyen nincs.

fiúk mennek jönnek fiú után ne fuss ja meg busz után sem.

2010. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
A külcsönös tisztelet,szeretet,a másik utáni érdeklődés,a beleérzőképesség.Fontos a szerelem ,de ha nem tisztelem a másik igényeit,elvárásait,és Ő sem az enyémet,akkor hamar elmúlik.
2010. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kompromisszum. Ha nem vagytok képesek egymáshoz alkalmazkodni, akkor mindegy mennyi idős vagy, nem jön össze. Tartsd tiszteletben a másik egyéniségét, szabadságát, légy társa, ne csak szeretője. Nyelj sokat, mert a kapcsolat a nőtől működik általában. És ne add fel saját magadat sem. Lényeg, hogy egy pár nem két félből lesz egy egész, hanem két egészből:)
2010. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Szia. 16 éves korom óta együtt vagyunk, ő egy évvel idősebb. A titok szerintem az őszinteség , az hogy mindig mindent meg tudtunk beszélni, hogy nem az a cél hogy én boldog legyek hanem hogy őt boldoggá tegyem. Ha erről ő is így gondolkodik az a jó. Mindig meghallgatom és ő is meghalhat engem. Odafigyelünk egymásra. Ami szintén nagyon fontos, ami úgy gondolom a legtöbb házasságot megöli egy íratlan szabályunk: hogy pénz miatt sosem veszekszünk. Persze a hűség is nagyon fontos és hogy minden problémáról beszélni tudjunk. Mindenkinek engedni kell időnként és senkit ne akarj megváltoztatni, fogadd le olyannak amilyen. Ha nem tudod akkor sosem lesztek boldogok.

16 éve vagyunk együtt és a mai napig tudunk örülni egymásnak egy egy fáradt nap után is megölelem mikor haza jön, a szeretetet, szerelmet mindig ki kell mutatni.

A tűz néha lángol, néha kicsit elszunnyad, de mindig ott van a szerelem és ha vigyázunk rá mindketten, ott is marad.

Röviden ennyi.

2010. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


14 éves korom óta vagyok együtt a párommal(férjemmel). Idén 8 éve. eggyet értek a válaszolókkal. A tisztelet, a megbecsülés, hogy elfogadjátok egymást olyannak amilyen. És sok-sok szeretet.

2010. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!