Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet megalázó ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet megalázó ez a dolog rám nézve?

Figyelt kérdés

Stabil párkapcsolatban élek, 3 gyereket nevelünk, nem igen van veszekedés közöttünk de ha igen az sem vészes hamar lecseng, nem gondolná h rossz a kapcsolatunk

DE már 2 éve nincs szex

én kívánom a párom de ö mindig visszautasít

az elején sokat próbálkoztam, de ma már nem, egyszerűen elvette a kedvemet a visszautasítás

állítása szerint neki elég kevesebb szex is pár havonta 1x

de ez régebben nem így volt, akkor heti 1-2-3x is volt ahogy a munkahelye engedte

munkahelyet nem váltott, folyamatos műszakban dolgozik váltott nappali és éjszakai műszak meló után egyből haza jön vagy ha lekési a buszt max 30 percet késik, a fizetését "leadja" vagyis nincs olyan tétel ami szeretőre utalna, minden nap kapok puszit és ölelést tőle de ennyi

nem hiszem h lenne szeretője


nekem hiányzik a szex nagyon nagyon

mert hiába a 3 gyerek a háztartás és a munka én nekem maradna még rá energiám

és szeretném is


szóval azon gondolkodom h szeretőt keresek, mert már megőrölök attól h otthon nincs és hogy nekem mennyire hiányzik az érintés a szerelmeskedés az orgazmus


kérlek ne ítéljetek el


2016. okt. 8. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Közös gyerek?

Te vagy a nő?

Nem lehet hogy meleg?

2016. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe hogy talán meleg?
2016. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igen én vagyok a nő
2016. okt. 8. 19:59
 4/16 A kérdező kommentje:

kérdeztem erről is de nemet mondod


sokat beszélgettem vele erről de nincs változás

állítása szerint szeret

de neki a szex nem fontos ...


a legkisebb gyerek majdnem 6 éves

2016. okt. 8. 20:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem fenyítsd be, vagy nem tudom. Normális nőnek tűnsz, és bár megértelek, hogy borzasztóan hiányzik a szex, szerintem nagy lelkifurdalásod lenne, ha megcsalnád. Nyilván te is szereted, ha két éves szexmentes időszak után is vele vagy. Beszélj vele, ha kell mondd meg azt, hogy neked ennél több kell, neked igenis rá van szükséged. Ha ennyi se hatja meg, akkor menthetetlen, de akkor sem a megcsalás a legjobb megoldás, legalábbis szerintem.
2016. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ha nem megoldás a szerető és nem változik e helyzet akkor mit tehetek?


így éljem le az életem ?

2016. okt. 8. 20:24
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Tudom rossz lesz ezt olvasni de előbb hagynám el, minthogy megcsalnám.
2016. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Vagy ha nagyon meresz vagy, es semmi nem hasznal, akkor kerdezz ra, hogy mi lenne, ha szeretot tartanal? Az o tudtaval, csak szex.

Ha oszinte vagy errol, akkor az nem megcsalas.

Az egy dolog, ha o nem akarja/tudja megadni neked amit akarsz, de ha szeret, akkor nem allna az utadba. Szerintem.

De errol mindenkeppen beszelnetek kell! Le kell ulni, amikor tobb idotok van, nes szepen atbeszelni a dolgokat, kerdezd meg, hogy o mit javasolna neked, hogyan oldjatok ezt meg.

2016. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

mást nem tudok tenni ...

asszem ez egész jó ha nem a háta mögött

bár ki tudja ...

2016. okt. 8. 22:15
 10/16 anonim ***** válasza:

Nincs valamilyen egészségügyi probléma a háttérben, amiről nem mer beszélni és orvoshoz se megy vele? Azért erre is rákérdeznék. Merevedési zavar vagy fertőzés?

Ne hamarkodd el azt a szerető dolgot. Jobb lenne kettőtök kapcsolatát rendbe tenni. Esetleg párterápia? Lehet, hogy ott előbb kibökné, mi baja.

2016. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!