Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit takar ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit takar ez a hirtelen nagy változás a viselkedésében?

Figyelt kérdés

Régebben a barátom semmilyen kompromisszumra nem volt képes, csak a saját akaratát nyomta rám. Nagyon sokat és durván veszekedtünk, szóval nem tudom miért, de vele maradtam így is. Ez ment majdnem fél évig. Aztán egyik napról a másikra mintha kicserélték volna. Semmit nem erőltet, békén hagy, nem szól bele a dolgaimba, de már nem is mondja annyiszor, hogy szeret. Így sokkal jobban érzem magam, nem stresszelek állandóan, de kicsit félek, hogy valami megváltozott benne, esetleg az érzelmei tompultak, vagy csak nem akar örökre elveszíteni.

Mit gondoltok, mi lehet emögött?


2016. okt. 8. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiábrándult.
2016. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lelkiismeret furdalása van valami miatt. Kérdezz rá!
2016. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fish1 ***** válasza:

Lehet az érzelmei már nem a régiek. Vagy belefáradt a veszekedésekbe.

Szerintem beszélj vele erről és akkor kiderül.

2016. okt. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele erről. Azt mondja, nem akar veszekedni, inkább rám hagy mindent, szó szerint így mondta.

Félek, ez ideig óráig tart csak.

2016. okt. 9. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!