Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel kössem le magam hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kössem le magam hogy ne gondoljak a volt barátomra?

Figyelt kérdés
Olyan nagy gondom lett hogy lassan két hete csak a volt barátomra gondolok és ugy érzem bele őrülök. Pedig van két kis hercegem (3, 1 évesek) és egy dolgos párom akivel 5 éve vagyunk együtt boldogan. Utobbi idöben igen sok dolga lett neki földeken mindenhol kint és ezért alig jut ránk ideje és ebböl adódóan ugy érzem elhidegültünk egymástol :( nekem meg olyan szomorúság költözött a szivembe. A volt barátomra nem szerelmileg gondolok hanem hogy milyen sokat volt velem, sokat foglalkozott volt rám ideje. De én öt ki akarom verni a fejemböl és csak a családomra akarok gondolni! A családommal akarok boldog lenni de valamiért nem megy itt vannak a gyerekek us és szomoru vagyok pedig edfig értük éltem haltam most meg csak a szomoruság. Pedig a párom is megtesz értünk mindent ami csak töle tellik de még is olyan szmoru vagyok nem vagyok boldog. Ezen akarok változtatni de nem tudom hogyan.
2016. okt. 9. 06:04
 1/4 A kérdező kommentje:
A volt barátommal 1 évig voltunk együtt és azért mentünk külön mert talált magának mást és egy honappal késöbb össze ismerkedtem én is a mostani párommal akivel eddig boldog párkapcsolatban éltünk, de most meg olyan mintha nélküle alarnék lenni.
2016. okt. 9. 06:07
 2/4 A kérdező kommentje:
* szakitás után egy honappal ismerkedtem meg a mostani párommal akivel 5 éve boldog kapcsolatban élünk (kicsit értelmetlenül irtam az elözö hozzászolásban)
2016. okt. 9. 06:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem bantani akarlak, de szerintem te nem vagy es nem is voltal soha szerelmes a jelenlegi parodba. Ha az lennel, akkor elo sem fordulhatna olyan, hogy egy picit kevesebb egyutt toltott ido miatt mar rogton masra kezdesz gondolni. Legalabbis az en tapasztalatom alapjan, mert volt olyan kapcsolatom, ahol sokat voltunk egyutt es megis siman gondoltam masra, mig a parommal, akibe tudom hogy tenyleg szerelmes vagyok, 2 ezer kilometerre elve es csak 3-4 hetente talalkozva se tudok ranezni vagy gondolni mas ferfire mint o. Ezek alapjan szerintem itt lehet a dolog gyokere.
2016. okt. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy honapokkal ezelött kezdödött hogy sokat dolgozik nem most. én vágyom arra hogy sokat beszélgesünk, együtt legyünk a volt barátom meg csak arrol jutott eszembe hogy többet volt velem igaz a munka nem is állt az oldalához ugy hogy nem is kellene meg sehogy sem kellene vissza a párommal akarok boldog lenni több idöt együtt lenni vele beszélgetni sétálni a családdal.
2016. okt. 9. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!