Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondoljak most erről?

Figyelt kérdés
8hónapja vagyok együtt a barátommal és azzal a hirrel fogadott hogy egy csaj belé szeretett meg találkozni akar vele,de a barátom erre nem beszél vele meg stb.
2016. aug. 15. 21:50
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
Azt, hogy pasid egy tacskó, aki nem tudja, hogy ezeket max haverral beszéljük ki, nővel, különösképpen a barátnővel soha.
2016. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintetek félhetek hogy lesz valami kettejük között?
2016. aug. 15. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
WAT? [link]
2016. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a baj?
2016. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem nem kell félned tőle. Dícsérd meg, hogy ügyes volt.

Igazából ez ilyen gyerekes önigazolás. Arra vágyik, hogy megkapja tőled a kekszét.

2016. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg örülj neki, hogy őszintén elmondta.

Nagyon ritka az ilyen.

2016. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Elmondta neked hogy nehogy azt hidd hogy titkolózik ilyenekről... Ha akarna a lánytól valamit akkor valszeg nem mondta volna el. Köszönd meg neki és hagyd a féltékenykedést.
2016. aug. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azon a véleményen vagyok, hogy ezzel bizonyítani akart neked, hogy nincs titkolnivalója, és elismerésre, megerősítésre vágyik, hogy jól cselekedett. Adj neki egy buksisimit, aztán rángasd be az ágyba, hogy tudja, mi jár annak, aki hűséges :)
2016. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!