Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többé már nem tudok úgy nézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többé már nem tudok úgy nézni a barátomra mint azelőtt mit tegyek hogy elfojtsam ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Nemrég voltunk barátom szüleinek a telkén. Egy nagyon szép hely tele szőlővel és jó borokkal a pincében. Nem először voltam ott, a barátom megkért, hogy maradjak a napozóágynál ő hátramegy segíteni az apjának aztán visszajön. Egy kis várakozás után kíváncsiságból hátramentem és láttam ahogyan levág egy szegény csirkét a párom. Én nagyon szeretem az állatokat és sokkolt a látvány ahogyan azt az ártatlan állatot lemészárolja. Hiába tudtam, hogy nem élvezetből tette, a látványtól görcsben volt a gyomrom annyira sajnáltam. Utána sem voltam képes túltenni magam rajta. Állandóan felelevenítem azt a pillanatot magamban amikor levágja a csirkét.

Szakemberhez nem megyek ilyen történettel, mert nevetségesen hangzik. Nem fogok emiatt szakítani, de szeretném valahogy elfelejteni hogy a párom megölt egy aranyos állatot. Én annyira érzékeny vagyok, hogy már az megvisel lelkileg, ha valaki bántja a saját kutyáját az utcán, amit napokig, de akár hetekig felelevenítek magamban.


2016. szept. 24. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vega vagy?

Mert ha nem, akkor gondolj arra, amikor a tányérodon van a rántott csirkemell, hogy azt a szegény, ártatlan állatot valaki kegyetlenül lemészárolta, hogy te meg tudd enni.

2016. szept. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Nőj fel.

Szerinted mégis hogy szokott a csirkemell a tányérkádra kerülni? Elárulom, nem önként szokták az embereknek adományozni egyes részeiket azok sem.

2016. szept. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha nincs probléma, akkor csinálsz egyet!


A barátod egy vidéki srác, akinek a haszonállat fogalma nem ismeretlen, és képzeld: amikor húst eszel, tojást eszel, vagy tejet iszol, akkor is részese vagy az állatkínzásnak.

Amikor szóját eszel, akkor meg hozzájárulsz az esőerdők irtásához, ugyanis az ott lekopasztott területek javán szójababot termelnek.


A csirke meg olyan kedves, aranyos kis állat: képesek egymást élve felzabálni. Mikor először tojnak, időnként megsérül a kloákája, és ezt a többi észreveszi, és szó szerint élve szétszedik, tépik a belét. Ami a legszebb, amikor ül a tyúk az udvaron, és saját magából zabál.

Szerintem a világ legundorítóbb állata, én ezt a látványt nem tudtam elfelejteni, és ezért nem eszek csirkét.


A barátoddal nincs semmi baj, te fújod fel ezt az egészet. Gondolom ismert téged, és nem véletlenül mondta, hogy ne menj oda, és maradj elől.


Ja, és csak egy kis bónusz információ: ha a tyúk fejét behúzta hátra, a szárnyai közé, akkor az állat elájul, és nem érez semmit az egészből. Ezt állatorvosi szaklapban olvastam, gondolom hiteles forrás. Nem véletlenül vágnak így tyúkot vidéken már évszázadok óta.

2016. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt, a tudatodban ketté kéne választani. Én is nagyon szeretem az állatokat. Soha nem okozok akarattal fájdalmat nekik. Viszont, ha egy nyúlról, tyúkról, birkáról, disznóról, stb, eldöntöm, hogy holnaptól kaja lesz belőle, határozottan, gyorsan véget vetek életének. Akkor már csak kajaként gondolok rá.
2016. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azert ne vegyuk egy kalap ala a kutya bantalmazasat a csirke levagasaval. A kutya hobbiallat, itthon nem azert tartjak, hogy kinozzak.

A csirke haszonallat es nem kinzas a levagas, elelmiszerkent hasznositjuk. Allatvedo vagyok, de eszem is van melle. Akkor az oroszlan is gonosz mert megeszi a zebrat?


A kutya rugdosasat jo hogy nem nezzuk jo szemmel, de a csirket parod ebedre vagta le. Gondolkozz mar Hiszti baba.

2016. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!