Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjuk, hogy érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjuk, hogy érdemes még a kapcsolatunkba több energiát fektetni a problémák kijavítására, vagy jobb továbbállni?

Figyelt kérdés

Egy harmadik fél megjelenése nagy gond. De hogyan jöhetünk rá, hogy csak miatta látjuk nagyobbnak a párkapcsolati gondjainkat, vagy inkább ő jelent meg ezek a gondok miatt?

Egy közel 10 éves kapcsolatról beszélünk, amelyikben egyszerre volt jelen az, hogy jól kijöttünk, jó pár voltunk, de idővel az apró "tüskék" veszélyesen felgyűltek, és "elfekélyesítették" az egészet.



2016. okt. 10. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez érzésből jön, ameddig ugy érzem érd emes a kapcsolatért küzedeni addig küzdök, ha nem érzem ugy akkor elengedem. Semmi logikát nem tudok benne találni. Sőt volt ugy velem, hogy ésszerüen átgondolva nem szabadott volna abba a kapcsolatba energiát fektetni, mégis ugy éreztem szükségem van rá, és küzdöttem.. és amikor végigmentem az érzelmi hullámvölgyeken akkor tudtam lezárni. De viszont ha lezárom érzelmileg akkor hiába érné meg a kapcsolat mert sokat nyujt, akkor viszont simán és azonnal tudok szakítani.
2016. okt. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tüskék vannak, az azt jelenti, hogy korábbi sérelmeket, problémákat nem tudtatok megbeszélni. A kommunikáció hiánya/rossz kommunikáció eleve a kapcsolat halála egy idő után.
2016. okt. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A megbeszéletlen, megoldatlan problémák és az elkényelmesedés minden kapcsolatot megöl, ilyenkor csak idő kérdése, hogy megjelenjen egy harmadik.

Ez pedig a 22-es csapdája, mert ilyenkor az ember kevésbé motivált, hogy dolgozzon a kapcsolatán, még ha érdemes is lenne. Amíg ott a harmadik, addig nem fog kiderülni, hogy megéri-e a próbálkozni.

2016. okt. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az árulás erkölcsi gyengeség, nem "tüskék" kérdése.
2016. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!