Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyit keressen?

Figyelt kérdés

Adott a normálisnak mondható élethelyzet, hogy ki mennyit keressen....

Mi az ami mondjuk emberileg értékelhető összeg lenne a mai világban.

A párom szerint tök csóró vagyok és béna, mert míg én 1000 forintnyi órabérbekért dolgozom, addig mások meg milliókat keresnek.

Ez mind vilagos is számomra.

Namármost előjön a kérdés, hogy kinek mi a sok és mi a keves?

Egy 1000-1200 órabér közötti munka tényleg ennyire szarnak mondható a mai világban, hogy párkapcsolati probléma legyen belőle?

Kinek mi a tapasztalatai a kapcsolat és a kereset összefüggésében.

Nagyon érdekel ez a dolog, hogy vajon hol a határ, mi az ami már jónak mondható.

Válaszokat és tapasztalatokat előre is köszönöm!



2016. okt. 10. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nettó az 1000 -1200 ft órabér akkor jó, persze ha nem napi 4 órában dolgozol. Bruttó órabérnek pedig az a tök átlag, amíg nincs jobb addig jó.

Nekem jelenleg a MINIMUM célom az a havi 200.000 ft bevétel amit saját célokra eltehetek. (Vállakozásban gondolkodom, tehát ennél többet kell keresnem, ez egy kiadások utáni megmaradt összeg.)

A párom fizetése nem érdekel, nem bénázom le, ha keveset keres, a lényeg az, hogy legyen annyi pénze, hogy felesben megengedhessünk magunknak programokat. (Nem több tízezer forintos programokra gondolok.)

2016. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

1000 ft tök jó diákmunkán.

de ha nem az...

2016. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

" A párom szerint tök csóró vagyok és béna, "


Ezek szerint a párod milliókat keres?? Mert,ha nem, akkor.kár aláznia téged.

Amúgy egy ilyen mondat után már nem nevezném a páromnak

2016. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A párodnak TÁVOZÁSI!
2016. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Egy 1000-1200 órabér közötti munka tényleg ennyire szarnak mondható a mai világban, hogy párkapcsolati probléma legyen belőle? "


Szerintem itt nem a kereseteddel van a baj. Hanem az ő hozzáállásával. Hogyha nem tudsz annyit keresni, hogy megfelelj neki, a pénzed függvénye, hogy elfogad-e akkor nem is szeret. A szeretet az nem egy anyagi dolog. A szeretetet, tiszteletet, megbecsülést nem pénzért adják. Amúgy hát szerintem valami havi 300 000 forint minimum kéne minimálbérnek.

2016. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Jelenleg 875 forintos órabérben dolgozom. Olykor akad némi túlóra is. Magamra pont elég az albérlettel, rezsivel, kajával, önfenntartással, mindennel együtt, de egy kapcsolathoz irtó kevés. (33/F)
2016. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, én egy vidéki kis bankban szakirányú végzettséggel 680 Ft-os nettó órabérrel dolgoztam még pár hónapja is. A főnököm éveken át úgy viselkedett, mintha agyon lennék fizetve, holott 5 év alatt 1 Ft fizetésemelést sem adott. (Ahol lakom, nem könnyű munkahelyet váltani.)

Ha te 1000 Ft-os órabérrel vagy, akkor 8 x 1.000 x 22 = 176.000 Ft nettót keresel. Én összecsapnám a bokám ennyi havi lóvétól. :D

2016. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy hol laksz. Nálunk vidéken 500 ft-os órabérek vannak, a 700 ft bruttó már álommeló
2016. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, hogy egyes embereknek mi a büdös franc közük van hozzá, hogy más mit-hogyan-hol-mennyiért dolgozik, még ha a párja is az illető. Ha valaki ebbe javaslat-építő kritika típusú dolgokon kívül beleszól, az nem tartja tiszteletben, hogy önálló döntésképes személy vagy. Innen már csak egy lépés, hogy tárgy-eszköz legyél a párod szemében, ha már nem most az vagy :/
2016. okt. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem gondoltam volna, hogy ennyien fognak válaszolni. :)


Hát igen, ez sajnos ilyen mikor egy nő úgymond "kielégíthetetlen".


#1

Igen, ez nettó lenne.

Most sikerült egy állásra pályáznom és megyek is a héten próbamunkára ami szerintem menni fog, azért csak 10+ éve vagyok ebben a szakmában és tudom a képességeimet. :)

Ott ha minden igaz 300ezer+ fogok keresni nettóban, bejelentett meló és itt Magyarországon.

Sok sikert és kitartást kívánok a vállalkozásodhoz!

A mai világban talán még bátorság is kell a pénz mellett.

Milyen területen indítanál vállalkozást?

Sajnos az én szakmámban még ha hiányszakma(építőipar) is, sok egy vállalkozást indítani a nulláról.

Jó felfogásod van az élethez és emberekhez!


#2

Szerintem te nem tudsz semmit az életről, már bocsi.

Pedig megmondta a Frei is, hogy a széles látókör jár mindenkinek. ;)


#3

Milliókat azért nem, minimálbér.

Szerinte a 3. X környékén már minden fiatalnak lennie kell új háznak, új autónak és persze cégnek meg sok pénznek, mert mindenki ilyen, de már 2. X környékén is itt tartanak a fiatalok és sehol sem vagyok mellettük.

Felém az az elvárás, hogy házam, új autóm(van egyébként autóm) legyen, mert minden fiatal új vagy legalábbis felújított házban él és valamelyik státusz szimbólumú verdával jár.


#4

Köszönöm véleményed!


#5

Fején találtad a szeget!

Van amikor azt érzem, hogy nem is én kellek neki, hanem ami lehetne belőlem, már ha érted mire gondolok.

Amikor meg ezt elmondom és kifejtem neki, akkor jön azzal, hogy önbizalomhiányos vagyok meg hasonló dumák.


#6

Együttérzek veled, tudom ez a magyar valóság.

Ilyenkor mindig a régi szlogen jut eszembe, hogy "munkát és kenyeret a népnek"

Kérem szépen, hol marad az élet megélése, mert lassan csak ez lesz, hogy munka még csak-csak lenne, aztán abból csak kenyérre marad, így meg is van a kívánság.

Még egy migráns sem maradt itt ebben az országban és csodálkoznak, hogy a hon ifjai is lelépnek....


#7

Tudom milyen ez..

Itt a cégnél(nagy cég) a fennállás jubileuma miatt a főnökség kapott zsíros prémiumot, a meló meg egy kitűzőt, még aki 20-30 éve dolgozik itt az is.

Had ne mondjam, hogy mi mit csinált azzal a megbecsülés jelét mutató 100 forintos vagy még annyi se értékű kitűzővel.

Nem tudok mit írni, költözni kell a munka után, ha arra annyira rossz a helyzet.

Be kell látni dolgokat és a röghöz kötést felrúgni.

Németek és az osztrákok 80-90%-a nem a saját házában lakik,mert megy a munka után.

Statisztikák bizonyítják, hogy a magyarokban nincs erre sok hajlandóság(a külföldre menőket leszámítva), hogy menjenek a munka után.

Ez egy tény és én is ehhez alkalmazkodom, megyek a munka után.


#8

Igazad van teljes mértékben!

Felénk, már ahol lakom, ott gyárban 5-600/óra, szakmunka 7-800/óra, ezek inkább nettó fizetések, ami papíron persze minimálbér csak, mert ugye senki nem akar jó nyugdíjat ebben az országban és elfogadjuk, hogy még csoportvezetőként is minimálbérre jelentsenek be.


#9

Egyetértek veled!

Mindenki szeret foglalkozni a másikkal, vagy a rossz miatt vagy a jó miatt.

Jó a meglátásod!

Sajnos ugye a tv, újság, internet és még a csapból is ez folyik, hogy pénzes pasik és majd ők itt az alfák, ők mindent megadnak a nőnek.

Értem én, hogy gondtalan életet szeretnének, hát én is így vagyok vele,de hát ki nem?

Csinálja és megy utána az ember és úgy is eléri célját lépésről lépésre.

Beismerem, hogy nem tudok mindent az életről és van hova fejlődnöm, viszont nem is vagyok elveszve.

Tudtam, hogy fontos a pénz, de hogy emiatt legyek egyszer megszólva egy számomra kedves személytől, arra nem számítottam.

2016. okt. 11. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!