Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Mit jelent nálatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit jelent nálatok, ha azt mondjátok egy nőre, hogy "te nem is vagy nő"?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat, impotencia problémák a férfinél. ( egészségügyi problémák, hol sikerül, hol nem ) A nő bármit megtesz, hogy működjön, a szopástól a popsiszexig, hogy attól, hogy problémái vannak, nem felhánytorgatva van, hanem bíztatva, megértve. De minden egyes alkalom után, ha nem sikerül, támadásba megy át, mindennek elhord, de ez a legfájóbb. Mikor azt mondja, te nem is vagy nő, te csak valami vagy. Eddig betudtam a kudarcélménynek, a csalódottságnak, de elegem lett. Nem bírom tovább. Baromi megalázó, hogy mindenért engem okol, mindenért én vagyok a hibás. Már próbálkozni sincs kedvem, sőt odáig jutottam, hogy ki akarok szállni ebből a kapcsolatból. Nem a szex miatt, hanem a sértegetései miatt.

A véleményetekre lennék kíváncsi. Ti ilyenkor mit vártok egy nőtől? Mire értitek, hogy nem is nő? Támogatnom kellene, vagy nyugodt szívvel lépjek? Már egy éve megy így.


2016. okt. 11. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

A pasinak kezeltetnie kéne magát és nem a nőnek kéne krvát játszania a férfi problémái miatt. A mondat valójában azt jelenti, hogy "nem vagyok férfi".


(Megjegyzés: egy percet nem maradnék egy ilyen unintelligens fsz mellett.)

2016. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Lépj tovább, ha csak nem élvezed kifejezetten a megalázást.
2016. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer kicsúszott a számból mikor belemelegedtem a poénkodásba, szerencsére sikerült azonnal korrigálni. Azen felül senkinek sem mondanám.
2016. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy nem férfiként szólok bele. Sztem nem képes feldolgozni, hogy nem tud teljesíteni, és vmi bűnbakot keresett, amiből ki tudja azt hozni, hogy nem ő a férfiatlan, nem az ő hibája... és ugye a kézenfekvő az, hogy "azért nem áll fel, mert te nem vagy eléggé nő/nőies". Az első megjegyzés után dobtam volna a pasast a magam részéről, mert nem hajlandó vállalni a felelősséget, hímsoviniszta és sértő, tahó is :(. Csodállak, amiért te eddig küzdöttél.
2016. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Tudja, hogy egy nőt a jó szexszel és a bunkózással lehet megtartani. Az előbbi nem megy neki, ezért az utóbbival igyekszik kompenzálni.
2016. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Azt, hogy ő egy manipulatív s-ggarc, akit ott kéne hagyni :D
2016. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazatok van. Csak azt érte el, hogy kiszerettem és kiábrándultam belőle.
2016. okt. 11. 17:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba egy ferfi soha nem mondhatna ilyet egy nonek vagyis ha ram ezt mondana egy ferfi en tuti kepen torolnem es soha tobbe nem beszelnek vele hacsak nem ker bocsanatot teljes szivebol.ez egy tajparaszt aki kisebbsegi komplexusba szenved mert teged nem tud kielegiteni vagy magat.
2016. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hány olyan férfi van, aki potencia problémák esetén a két kezét összetenné, hogy olyan párja van, aki ennyire megértő és együttműködő, ő meg nekiáll téged alázni, támadni, az önérzetedbe gázolni, a szexuális önbizalmadat rombolni!


"Nem bírom tovább."


Én őszintén szólva azt sem értem, hogy hogy bírtad eltűrni neki ezt a viselkedést egy évig.


Én egy ilyen megjegyzésen talán még túltettem volna magam nagy nehezen, ha őszintén és önmagától bocsánatot kér utólag, és megbeszéljük a dolgot, de a második ilyen eset után biztos szakítottam volna.

2016. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fish1 ***** válasza:

Ha eü. problémái vannak, akkor talán annak kellene utánajárnia és kezeltetni.

Lehet olyan dolog is, hogy a pasi már nem izgul a nőre úgy, mint kellene, ezért nem áll neki rendesen, de gondolom nálatok nem ez van.

Igazából ilyenkor szerintem a saját csalódottságát vetíti ki rád, mert hárítja a felelősséget, nehogymár benne legyen a hiba. Ezzel a hozzáállással utánanézett egyáltalán annak, hogy miből eredhet az impotencia problémája, vagy szégyelli az orvosok előtt is?


Egyébként meg kidobnám, mert egy kapcsolat ne a megalázásról szóljon, hanem az együttműködésről.

2016. okt. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!