Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Nálatok, ha egy pasira azt mondjátok, hogy nem az esetetek, akkor csúnya vagy nincs a külsejével semmi baj, helyes, csak nem jön be?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 21:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja. És hónapok elteltével változhat még a véleményetek? Hogy van ez?
2014. jan. 2. 21:37
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom, akkor nem jön be, és nem valószínű, hogy ez változni fog.
2014. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Is-is.
2014. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én az ÖSSZKÉP alapján jelentem ki, hogy valaki nem az esetem (lehet akár kimondottan jóképű is). És igen, változhat idővel a véleményem, ha jobban megismerem.
2014. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak azt jelenti, hogy nekem nem jön be. Másvalaki viszont lehet, hogy ódákat zeng róla. Ez szubjektív :)
2014. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2.

Ha csúnya, akkor azt mondom, hogy csúnya.

A véleményem pedig nem nagyon szokott változni.

2014. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lányok nem félnek csúnyának nevezni a fiút. Ha nem jön be, attól még lehet nagyon jóképű is.
2014. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

vagy azt mondom rá hogy nem tetszik =csúnya

de nálam az hogy nem az esetem az azt jelenti hogy pl. elismerem hogy helyes mert hát hülye lennék ha nem ismerném el meg nem tartom csúnyának csak mondjuk a stílusa nem jön be meg nem fogott meg.. pl a nagyon kigyúrt vagy nagyon "megcsinált" pasik (durván belőtt haj, túl "cicás), vagy a korombeli kisfiúsabb alkatú (vézna, oké izmos de alacsonyabb nálam) az nem az esetem, de attól még lehet jó kisugárzása és lehet helyes..

viszont aki az "esetem" az úgy ahogy van bejön nem gondolkozom azon hogy helyes-e hanem egyértelműen vonz és érzed hogy más... mindenkinek más az ilyen.

nekem ezt jelenti de ha pl nem akarok bunkó lenni valakivel akkor nyilván azt mondom hogy nem az esetem

2014. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egyedi. Kivel mi. Van aki csak simán nem jön be. Az számomra ronda és azért nem tetszik. De másnak lehet ő a görög félisten. A nem az esetem annak ellenére még kialakulhat kapcsolat mert ezt olyanra mondom aki nem az ideálom de el tudom fogadni a külsejét. Ha taszít akkor egyértelműen kizárva. Sajnos most van egy srác aki elsőre egy álom mindenben egyetértünk mintha csak magammal beszélgetnék de sajnos a külsőre nagyon csúnyának látom. Akárhogy próbálom megszeretni nem megy hogy elfogadjam a külsejét. Nem tudok rá ferfikent tekinteni. Alacsonyabb is nálam. Annyira sajnálom. De ő nem a szimpla nem jon be kategória ahonnan még van visszaút hanem sajnos az abszolút ronda kategória. Kicsit sem tudok vonzódni hozzá inkább taszít. Pedig egy arany ember. Miért van ez így???
2014. jan. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudnád jellemezni, hogy mi alapján látod rondának? Arc? Testalkat?
2014. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!